Ilustrācija var atšķirties
Philips Hue Daylo Outdoor Wandleuchte (1746530P7)
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Viedā LED spuldze
- Lietošana: Apgaismojums
- Vadāms ar: Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Home, Philips Hue
- Bezvadu standarts: ZigBee
- Vadāms ar viedtālruni: Jā
- Aizsardzības klase: IP 44
- Lampas jauda: 8 W
- Spilgtums: 1.050 lm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Hue Daylo Outdoor Wandleuchte (1746530P7)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips Hue Outdoor Sensor
no 42,60€

Philips Hue Signe galda lampa
no 168,14€

Shelly Pro 3EM
no 89,00€

FRITZ! Fritz Dect 302
no 60,11€

Shelly Plus Plug S
no 30,30€

Amazon Echo Show 21
no 475,00€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips Hue WCA Daylo Outdoor Wall Lantern, Black | 15 W | 2000-6500 Hue White Colour Ambiance|8718696174401

111,07€
111,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue WCA Daylo Outdoor Wall Lantern, Black | 15 W | 2000-6500 Hue White Colour Ambiance | 8718696174401 | 8718696174401

112,80€
112,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue WCA Daylo Outdoor Wall Lantern Black 15 W 2000-6500 Hue White Colour Ambiance ( 8718696174401 17465/30/P7 372494 915005843201 )

115,00€
115,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue White and Color Ambiance LED Außenwandleuchte Daylo, dimmbar, bis zu 16 Millionen Farben, steuerbar via App, kompatibel mit Amazon Alexa (Echo, Echo Dot), schwarz (915005843201) 8718696174401

120,88€
125,87€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Philips Hue WCA Daylo Outdoor Wall Lantern, Black 15 W 2000-6500 Hue White Colour Ambiance 8718696174401

121,00€
121,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue WCA Daylo āra siena lampa, melna | 15 W | 2000-6500 Hue balta krāsu atmosfēra

123,39€
123,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue WCA Daylo Outdoor Wall Lantern, Black | 15 W | 2000-6500 Hue White Colour Ambiance 8718696174401

127,66€
127,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue WCA Daylo Outdoor Wall Lantern 8718696174401

140,12€
142,62€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Philips Philips Hue Daylo kinkiet black 1x15W 915005843201

141,29€
141,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Philips Hue Daylo kinkiet black 1x15W | 915005843201 | 8718696174401

145,95€
145,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue Daylo Hue baltie + krāsainie toņi sienas lampa laterna melns 1x15W 915005843201 8718696174401

146,40€
148,90€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Galda lampa Philips Hue WCA Daylo Outdoor Wall Lantern, Black | 15 W | 2000-6500 Hue White Colour Ambiance 8718696174401

156,24€
158,74€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Izmēri: | A75 mm x P220 mm x G220 mm |
|---|---|
| Svars: | 780 g |
| Lietošana: | Apgaismojums |
|---|---|
| Vadāms ar: | Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Home, Philips Hue |
| Bezvadu standarts: | ZigBee |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 44 |
| Lampas jauda: | 8 W |
| Spilgtums: | 1.050 lm |
| Krāsas temperatūra: | 2.000 K - 6.500 K |
| Krāsu temperatūras vadība: | Jā |
| RGB krāsu vadība: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Hue Daylo Outdoor Wandleuchte (1746530P7)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Kafijas AparātsPhilips kafijas automāta atkaļķošanaPhilips Kafijas Automāta FiltrsPhilips Kafijas Automāta TīrīšanaPhilips kafijas automātu apkopePhilips Matu MašīnaPhilips OLED TV 65Philips Sonicare Electric ToothbrushPidžama KombinezonsCamping OutdoorSmart Outdoor CameraPhilips 75Philips PUSPhilips 43"Philips PultsPhilips BluetoothPhilips KombainsPhilips 6800Philips 903

































