Ilustrācija var atšķirties
Philips Hue White Ambiance E27 Viena iepakojuma Edison ST64 (8719514301467)
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Lietošana: Apgaismojums
- Vadāms ar: Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant, Microsoft Cortana, Philips Hue
- EPREL: 400276
- Energoefektivitātes klase (jaunā): G (Skala A-G)
- Bezvadu standarts: Bluetooth, WLAN, ZigBee
- Vadāms ar viedtālruni: Jā
- Regulējama spilgtuma funkcija: Jā
- Lampas cokols: E27
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Hue White Ambiance E27 Viena iepakojuma Edison ST64 (8719514301467)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Shelly Pro 3EM
no 93,59€

FRITZ! Fritz Dect 302
no 60,10€

Shelly Plus Plug S
no 30,30€

Amazon Echo Show 21
no 413,55€

Nuki Smart Lock 5.0 Pro
no 242,20€

Amazon Echo Show 8 (3. paaudze, 2023)
no 123,75€

Shelly Pro 3EM 3CT 63
no 89,62€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips Hue baltie toņi 7W ST64 EUR E27 gudrā spuldze 929002477701 8719514301467

48,87€
51,37€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Philips Hue White Amb. E27 Einzelp. Edison ST64 Filam 300lm. 929002477701

48,91€
53,90€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | A60 mm x P60 mm x G133 mm |
|---|
| 9290024777 |
| EPREL: | 400276 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| Lietošana: | Apgaismojums |
| Vadāms ar: | Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant, Microsoft Cortana, Philips Hue |
| Bezvadu standarts: | Bluetooth, WLAN, ZigBee |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
| Lampas cokols: | E27 |
| Lampas jauda: | 7 W |
| Spilgtums: | 550 lm |
| Krāsas temperatūra: | 2.200 K - 4.500 K |
| Krāsu temperatūras vadība: | Jā |
| RGB krāsu vadība: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Hue White Ambiance E27 Viena iepakojuma Edison ST64 (8719514301467)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Kafijas AparātsPhilips kafijas automāta atkaļķošanaPhilips Kafijas Automāta FiltrsPhilips Kafijas Automāta TīrīšanaPhilips kafijas automātu apkopePhilips KombainsPhilips Matu MašīnaPhilips OLED TV 65Philips Sonicare Electric ToothbrushPidžama KombinezonsViena PiekabeHP E27MacBook WhiteVakuuma Iepakojuma IekārtaIepakojuma papīrs ruļļosE27 G4HP E27MHP E27QG95 E27E27 R63
























