Ilustrācija var atšķirties
Philips Hue White Ambiance E27 četru iepakojums (8719514328280)
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Lietošana: Apgaismojums
- Vadāms ar: Amazon Alexa, Amazon Echo, Apple HomeKit, Google Assistant, Google Home, IFTTT, Philips Hue
- EPREL: 1522886
- Energoefektivitātes klase (jaunā): F (Skala A-G)
- Bezvadu standarts: Bluetooth, ZigBee
- Nominālais spriegums: 230 V
- Strāvas padeve: Tīkls
- Vadāms ar viedtālruni: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Hue White Ambiance E27 četru iepakojums (8719514328280)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Shelly Pro 3EM
no 93,59€

FRITZ! Fritz Dect 302
no 60,10€

Shelly Plus Plug S
no 30,30€

Amazon Echo Show 21
no 413,55€

Nuki Smart Lock 5.0 Pro
no 242,20€

Amazon Echo Show 8 (3. paaudze, 2023)
no 123,75€

Shelly Pro 3EM 3CT 63
no 89,62€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips Hue WA 6W A60 E27, 4pcs pack | E27 | 6 W | Warm White 2200-6500K | Bluetooth and Zigbee 929002489804

106,90€
111,89€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Philips Hue Żarówka E27 6W WA BT 4-pak 929002489804

114,80€
114,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | A60 mm x P60 mm x G110 mm |
|---|---|
| Svars: | 283 g |
| 9290024898A |
| EPREL: | 1522886 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | F (Skala A-G) |
| Lietošana: | Apgaismojums |
| Vadāms ar: | Amazon Alexa, Amazon Echo, Apple HomeKit, Google Assistant, Google Home, IFTTT, Philips Hue |
| Bezvadu standarts: | Bluetooth, ZigBee |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Strāvas padeve: | Tīkls |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
| Lampas cokols: | E27 |
| Lampas jauda: | 6 W |
| Spilgtums: | 800 lm |
| Krāsas temperatūra: | 2.200 K - 6.500 K |
| Krāsu temperatūras vadība: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Hue White Ambiance E27 četru iepakojums (8719514328280)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Kafijas AparātsPhilips kafijas automāta atkaļķošanaPhilips Kafijas Automāta FiltrsPhilips Kafijas Automāta TīrīšanaPhilips kafijas automātu apkopePhilips KombainsPhilips Matu MašīnaPhilips OLED TV 65Philips Sonicare Electric ToothbrushPidžama KombinezonsKosmētikas IepakojumsHP E27MacBook WhiteE27 G4HP E27MHP E27QG95 E27E27 R63Nivea Black & WhiteFlat white kafija
























