Ilustrācija var atšķirties
Philips Hue White Ambiance E27 Einzelpack Giant Edison (8719514301504)
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Viedā LED spuldze
- Lietošana: Apgaismojums
- Vadāms ar: Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant, Microsoft Cortana, Philips Hue
- EPREL: 400278
- Energoefektivitātes klase (jaunā): G (Skala A-G)
- Bezvadu standarts: Bluetooth, WLAN, ZigBee
- Komplekts sastāv no: 1 x LED spuldze
- Vadāms ar viedtālruni: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Hue White Ambiance E27 Einzelpack Giant Edison (8719514301504)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Shelly Pro 3EM
no 93,59€

FRITZ! Fritz Dect 302
no 60,10€

Shelly Plus Plug S
no 30,30€

Amazon Echo Show 21
no 413,55€

Nuki Smart Lock 5.0 Pro
no 242,20€

Amazon Echo Show 8 (3. paaudze, 2023)
no 121,28€

Shelly Pro 3EM 3CT 63
no 89,62€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Smart Light BulbPHILIPSLuminous flux 550 Lumen4500 K220-240VBluetooth929002477901 ( 929002477901 8719514301504 ) apgaismes ķermenis

54,00€
54,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue baltie toņi 7W ST72 EUR E27 gudrā spuldze 929002477901 8719514301504

58,55€
61,05€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Smart Light Bulb|PHILIPS|Luminous flux 550 Lumen|4500 K|220-240V|Bluetooth|929002477901

59,45€
64,44€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Viedā LED Spuldze Philips Hue White Ambiance, svečveida E27 7W 2200-4500K 1pcs

61,98€
61,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue Żarówka żarnikowa Filament Edison E27 ST72 7W 550lm (929002477901) | 929002477901 | 8719514301504

64,65€
64,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue Spuldze ar pavedienu Filaments Edison E27 ST72 7W 550lm (929002477901) | 929002477901 | 8719514301504

64,65€
64,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue Żarówka żarnikowa Filament Edison E27 ST72 7W 550lm (929002477901)

66,76€
66,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips spuldze

72,59€
72,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | A72 mm x P72 mm x G164 mm |
|---|
| 9290024779 |
| EPREL: | 400278 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| Lietošana: | Apgaismojums |
| Vadāms ar: | Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant, Microsoft Cortana, Philips Hue |
| Bezvadu standarts: | Bluetooth, WLAN, ZigBee |
| Komplekts sastāv no: | 1 x LED spuldze |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
| Lampas cokols: | E27 |
| Lampas jauda: | 7 W |
| Spilgtums: | 550 lm |
| Krāsas temperatūra: | 2.200 K - 4.500 K |
| Krāsu temperatūras vadība: | Jā |
| RGB krāsu vadība: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Hue White Ambiance E27 Einzelpack Giant Edison (8719514301504)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Kafijas AparātsPhilips kafijas automāta atkaļķošanaPhilips Kafijas Automāta FiltrsPhilips Kafijas Automāta TīrīšanaPhilips kafijas automātu apkopePhilips KombainsPhilips Matu MašīnaPhilips OLED TV 65Philips Sonicare Electric ToothbrushPidžama KombinezonsGiant VelosipēdsHP E27MacBook WhiteE27 G4HP E27MHP E27QG95 E27E27 R63Nivea Black & WhiteFlat white kafija






























