Ilustrācija var atšķirties
Amazon Echo Show 8 (jaunākā paaudze, 2025)
Ražotājs: Amazon
Ilustrācija var atšķirties
- Smart mājas interfeiss
- Lietošana: Balss asistents
- Vadāms ar: Amazon Alexa
- Bezvadu standarts: Bluetooth, Materiāls, Vītne, WLAN, ZigBee
- WLAN frekvence: 2,4 GHz, 5 GHz
- Strāvas padeve: Barošanas bloks
- Procesors: AZ3 Pro ar KI paātrinātāju
- Audio: 1 x 2,8 collu basa skaļrunis un 2 x plaša diapazona skaļruņi
Cenas vēsture
1M 3M
Amazon Echo Show 8 (jaunākā paaudze, 2025)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Amazon
Populāri produkti

Amazon Echo Show 21
no 419,80€

Shelly Pro 3EM
no 93,00€

FRITZ! Fritz Dect 302
no 60,10€

Shelly Plus Plug S
no 30,30€

Nuki Smart Lock 5.0 Pro
no 245,43€

Shelly Pro 3EM 3CT 63
no 89,62€

FRITZ! FRITZ!Smart Control 440
no 65,15€
18 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Amazon Echo Show 8 weiß (4.Gen) | B0DTQWYZFF | 840414640375 | 164962

178,10€
178,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Echo Show 8 Gray (4.Gen) | B0DTQF1MQT | 840414657601 | 164963

178,10€
178,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Echo Show 8 grau (4.Gen) | B0DTQF1MQT | 840414657601 | 164963

178,15€
178,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Echo Show 8 grau (4.Gen) B0DTQF1MQT (840414657601) ( JOINEDIT87368050 )

200,00€
200,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Echo Show 8 (4.Gen.) HD Display mit 3D-Audio weis B0DTQWYZFF (0840414640375) ( JOINEDIT87876105 )

210,00€
210,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Echo Show 8 2025 -Glacier White (B0DTQWYZFF)

212,83€
217,82€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Amazon Echo Show 8 2025 - Graphite (B0DTQF1MQT)

212,83€
217,82€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Amazon Echo Show 8 (4th Gen), glacier white B0DTQWYZFF

214,45€
214,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Echo Show 8 (4th Gen), graphite B0DTQF1MQT

214,45€
214,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
NONAME Amazon Echo Show 8 2025 ECHO SHOW 8

225,19€
225,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Echo Show 8 2025 B0DTQF1MQT

241,27€
241,27€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Echo Show 8 Viedās mājas vadības ierīce 8.7"

304,99€
307,49€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Amazon Echo Show 8 (4.Gen.) HD Display mit 3D-Audio graphit B0DTQF1MQT (0840414657601) ( JOINEDIT87876104 )

210,00€
210,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Echo Show 8 2025 ECHO SHOW 8 (0840414657601) ( JOINEDIT87756364 )

215,00€
215,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Echo Show 8 (4rd Generation 2025) White DE B0DTQWYZFF (0840414640375) ( JOINEDIT87755498 )

215,00€
215,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Echo Show 8 2025 B0DTQF1MQT (0840414657601) ( JOINEDIT84948210 ) datoru skaļruņi

225,00€
225,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
NoName Amazon Echo Show 8 2025 ECHO SHOW 8 (0840414657601) ( JOINEDIT84219006 ) radio radiopulksteņi

230,00€
230,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Echo Show 8 bialy (4.Gen) B0DTQWYZFF (840414640375) ( JOINEDIT87290247 )

240,00€
240,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | A150 mm x P210 mm x G130 mm |
|---|---|
| Svars: | 1 kg |
| Lietošana: | Balss asistents |
|---|---|
| Vadāms ar: | Amazon Alexa |
| Bezvadu standarts: | Bluetooth, Materiāls, Vītne, WLAN, ZigBee |
| WLAN frekvence: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Strāvas padeve: | Barošanas bloks |
| Procesors: AZ3 Pro ar KI paātrinātāju | |
| Audio: 1 x 2,8 collu basa skaļrunis un 2 x plaša diapazona skaļruņi | |
| Kamera: 13 MP, ar automātisku attēla pielāgošanu | |
| Displejs: 8,7 collas | |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Izšķirtspēja: | 1.340 Pikseļi x 800 pikseļi |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Amazon Echo Show 8 (jaunākā paaudze, 2025)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




























