Ilustrācija var atšķirties
Philips Hue White Ambience dubultpaka E14 (8719514356733)
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Viedā LED spuldze
- Lietošana: Apgaismojums
- Vadāms ar: Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant, Microsoft Cortana, Philips Hue
- EPREL: 387866
- Energoefektivitātes klase (jaunā): G (Skala A-G)
- Bezvadu standarts: Bluetooth, WLAN, ZigBee
- Komplekts sastāv no: 2 x LED spuldze
- Vadāms ar viedtālruni: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Hue White Ambience dubultpaka E14 (8719514356733)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Shelly Pro 3EM
no 93,59€

FRITZ! Fritz Dect 302
no 60,10€

Shelly Plus Plug S
no 30,30€

Amazon Echo Show 21
no 413,55€

Nuki Smart Lock 5.0 Pro
no 242,20€

Amazon Echo Show 8 (3. paaudze, 2023)
no 123,75€

Shelly Pro 3EM 3CT 63
no 89,62€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Smart Light Bulb|PHILIPS|Power consumption 4 Watts|Luminous flux 470 Lumen|6500 K|220V-240V|Bluetooth|929002294404

31,73€
36,72€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Philips Hue Żarówka E14 5.2W WA BT 2-pak 929002294404

48,29€
48,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue E14 4W WA BT swieczka 2-pak ( 929002294404 35673300 8719514356733 8719514356740 ) apgaismes ķermenis

49,00€
49,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue baltie toņi 4W B39 E14 gudrā spuldze EU 2p 929002294404 8719514356733

50,81€
53,31€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Philips Hue White ambiance Hvid 929002294404 (8719514356733) ( JOINEDIT89413296 )

57,00€
57,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | A39 mm x P39 mm x G117 mm |
|---|
| 9290022944 |
| EPREL: | 387866 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| Lietošana: | Apgaismojums |
| Vadāms ar: | Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant, Microsoft Cortana, Philips Hue |
| Bezvadu standarts: | Bluetooth, WLAN, ZigBee |
| Komplekts sastāv no: | 2 x LED spuldze |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
| Lampas cokols: | E14 |
| Lampas jauda: | 4 W |
| Spilgtums: | 470 lm |
| Krāsas temperatūra: | 2.000 K - 6.500 K |
| Krāsu temperatūras vadība: | Jā |
| RGB krāsu vadība: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Hue White Ambience dubultpaka E14 (8719514356733)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Kafijas AparātsPhilips kafijas automāta atkaļķošanaPhilips Kafijas Automāta FiltrsPhilips Kafijas Automāta TīrīšanaPhilips kafijas automātu apkopePhilips KombainsPhilips Matu MašīnaPhilips OLED TV 65Philips Sonicare Electric ToothbrushPidžama KombinezonsMacBook WhiteHP E14 G4Nivea Black & WhiteFlat white kafijaNivea Men Black & WhiteBlack And White NiveaNivea Black White InvisibleNivea Men Black & White InvisiblePhilips 75Philips PUS


























