Ilustrācija var atšķirties
Philips Hue White and Color Ambience E27 Starter-Kit (8719514291355)
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Viedā LED lampu komplekts
- Lietošana: Apgaismojums
- Vadāms ar: Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant, Microsoft Cortana, Philips Hue
- EPREL: 406181
- Energoefektivitātes klase (jaunā): F (Skala A-G)
- Bezvadu standarts: Bluetooth, WLAN, ZigBee
- Nominālais spriegums: 230 V
- Strāvas padeve: Barošanas bloks
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Hue White and Color Ambience E27 Starter-Kit (8719514291355)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips Hue Outdoor Sensor
no 42,60€

Philips Hue Signe galda lampa
no 168,14€

Shelly Pro 3EM
no 89,00€

FRITZ! Fritz Dect 302
no 60,11€

Shelly Plus Plug S
no 30,30€

Amazon Echo Show 21
no 475,00€
17 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips Hue Starter Set White & Col. Amb. E27806lm 75W, 3er Pack + Dimmschalter | 871951429135500 | 8719514291355

130,75€
130,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue bridge + 3x E27 9W RGBW + switch | 871951429135500 | 8719514291355 | KV01-1LQ

132,15€
132,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue WCA Starter Kit 9W A60 E27 3pcs Bridge Switch ( 929002468804 29135500 8719514291355 871951429135500 ) apgaismes ķermenis

145,00€
145,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue White and colour ambience Starter kit: 3 E27 smart bulbs (1100) + dimmer switch 8719514291355

147,87€
152,86€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
PHILIPS Hue WCA Starter Kit 9W A60 E27, 3pcs, Bridge, Switch | E27 | 9 W | RGBW 2000-6500K | Bluetooth and Zigbee|8719514291355

149,28€
149,28€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedā LED Spuldze Philips Hue White And Color Ambiance 929002468804 E27 9W 2000-6500K 3pcs

159,97€
159,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue Hue WCA Starter Kit 9W A60 E27, 3pcs, Bridge, Switch | E27 | 9 W | RGBW 2000-6500K | Bluetooth and Zigbee | 8719514291355 | 8719514291355

161,01€
161,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue WCA Starter Kit 9W A60 E27 3pcs, Bridge, Switch 8719514291355

163,90€
163,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue Hue WCA Sākuma komplekts 9W A60 E27, 3gab, Tilts, Slēdzis | E27 | 9 W | RGBW 2000-6500K | Bluetooth un Zigbee

164,99€
164,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue White and colour ambience Starter kit: 3 E27 smart bulbs (1100) + dimmer switch 8719514291355

166,36€
166,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PHILIPS HUE COLOR 3 X E27 spuldze + tiltiņš + 2 X DIMMER slēdžu starta komplekts

167,15€
167,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue WCA Starter Kit 9W A60 E27 3pcs, Bridge, Switch 123686

172,03€
172,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue balta un krāsaina atmosfēras gaisma Sākuma komplekts: 3 gab. viedās spuldzes E27 (1100) un gaismmaiņa slēdzis 929002468804

173,96€
173,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue Hue WCA Starter Kit 9W A60 E27 8719514291355

185,84€
188,34€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Philips Huebaltie + krāsainie toņi 9W A60 E27 gudrā spuldze 3 gab + Bridge + slēdzis sw EU 929002468804 8719514291355

197,82€
200,32€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
LED spuldze Philips Hue WCA Starter Kit 9W A60 E27 3pcs, Bridge, Switch 356809

206,91€
209,41€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Philips Hue White and colour ambience Starter kit: 3 E27 smart bulbs (1100) + dimmer switch 929002468804

223,87€
226,37€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Izmēri: | A60 mm x P60 mm x G110 mm |
|---|
| 9290024688 |
| EPREL: | 406181 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | F (Skala A-G) |
| Lietošana: | Apgaismojums |
| Vadāms ar: | Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant, Microsoft Cortana, Philips Hue |
| Bezvadu standarts: | Bluetooth, WLAN, ZigBee |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Strāvas padeve: | Barošanas bloks |
| Komplekts sastāv no: | 3 x LED spuldze, Hue-Bridge un dimmeris |
| Tālvadības pults: | Jā |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 20 |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
| Lampas cokols: | E27 |
| Lampas jauda: | 9 W |
| Spilgtums: | 1.100 lm |
| Krāsas temperatūra: | 2.000 K - 6.500 K |
| Krāsu temperatūras vadība: | Jā |
| RGB krāsu vadība: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Hue White and Color Ambience E27 Starter-Kit (8719514291355)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Kafijas AparātsPhilips kafijas automāta atkaļķošanaPhilips Kafijas Automāta FiltrsPhilips Kafijas Automāta TīrīšanaPhilips kafijas automātu apkopePhilips KombainsPhilips Matu MašīnaPhilips OLED TV 65Philips Sonicare Electric ToothbrushPidžama KombinezonsBlack And White NiveaHP E27MacBook WhiteFit And JoyE27 G4HP E27MHP E27QG95 E27E27 R63Nutri Color Filters





































