Ilustrācija var atšķirties
Philips Hue White and Color Ambience Einzeplack E14 (8719514356610)
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Lietošana: Apgaismojums
- Vadāms ar: Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant, Microsoft Cortana, Philips Hue
- EPREL: 387865
- Energoefektivitātes klase (jaunā): G (Skala A-G)
- Bezvadu standarts: Bluetooth, WLAN, ZigBee
- Vadāms ar viedtālruni: Jā
- Regulējama spilgtuma funkcija: Jā
- Lampas cokols: E14
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Hue White and Color Ambience Einzeplack E14 (8719514356610)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips Hue Outdoor Sensor
no 42,60€

Philips Hue Signe galda lampa
no 168,14€

Shelly Pro 3EM
no 89,00€

FRITZ! Fritz Dect 302
no 60,11€

Shelly Plus Plug S
no 30,30€

Amazon Echo Show 21
no 475,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips Hue LED Candle E14 BT 5 3W 470lm White Color Ambiance ( 929002294204 35661000 8719514356627 ) apgaismes ķermenis

63,00€
63,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue White & Color Ambiance Einzeplack E14 470lm [Energieklasse G] (8719514356627) 929002294204

64,62€
69,61€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Philips Huebaltie + krāsainie toņi 4W B39 E14 gudrā spuldze EU 1p 929002294204 8719514356610

69,26€
71,76€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Izmēri: | A39 mm x P39 mm x G117 mm |
|---|
| 9290022942 |
| EPREL: | 387865 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| Lietošana: | Apgaismojums |
| Vadāms ar: | Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant, Microsoft Cortana, Philips Hue |
| Bezvadu standarts: | Bluetooth, WLAN, ZigBee |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
| Lampas cokols: | E14 |
| Lampas jauda: | 4 W |
| Spilgtums: | 470 lm |
| Krāsas temperatūra: | 2.000 K - 6.500 K |
| Krāsu temperatūras vadība: | Jā |
| RGB krāsu vadība: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Hue White and Color Ambience Einzeplack E14 (8719514356610)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Kafijas AparātsPhilips kafijas automāta atkaļķošanaPhilips Kafijas Automāta FiltrsPhilips Kafijas Automāta TīrīšanaPhilips kafijas automātu apkopePhilips KombainsPhilips Matu MašīnaPhilips OLED TV 65Philips Sonicare Electric ToothbrushPidžama KombinezonsBlack And White NiveaMacBook WhiteFit And JoyHP E14 G4Nutri Color FiltersColor 600 FilmWella Color TouchPolaroid 600 ColorNivea Black & WhiteFlat white kafija


























