Ilustrācija var atšķirties
Philips myGarden sienas lampa Arbour (164599316)
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- LED lampa
- Lampas veids: Sienas lampa
- Lampas jauda atbilst: 35 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- Nominālais spriegums: 220 V - 240 V
- Lampu skaits: 2
- LEDu skaits: 2
- Lampas kalpošanas laiks: 25.000 h
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myGarden sienas lampa Arbour (164599316)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips OUTDOOR LIGHT 164599316 ARBOUR 2X4 5W LE 915005193701 (8718696131237) ( JOINEDIT74583105 )

32,00€
32,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Arbour wall lantern anthracite 2x4.5W gaismeklis

46,28€
48,78€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Āra sienas lampa Philips Arbour, 4.5W, LED, IP44, antracīta krās., 12.7 cm x 13 cm

46,98€
48,88€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 44 |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | SK II |
| Izmēri: | P12,70 cm x A13 cm x G13 mm |
|---|---|
| Svars: | 525 g |
| Lampas veids: | Sienas lampa |
|---|---|
| Lampas jauda atbilst: | 35 W |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Nominālais spriegums: | 220 V - 240 V |
| Lampu skaits: | 2 |
| LEDu skaits: | 2 |
| Lampas kalpošanas laiks: | 25.000 h |
| Spilgtums: | 800 lm |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myGarden sienas lampa Arbour (164599316)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips OLED 55Philips Oled 65Philips OLED Ambilight 65Philips OLED TV 65Philips OnebladePhilips Oneblade 360Philips Projector NeopixPhilips Series 2000Philips TV 55Piedzīvojumu grāmatasSienas Lampa Ar SlēdziMēness LampaKvarca LampaSauna LampaMoskītu LampaGalvas LampaSolārā LampaInsektu LampaMušu LampaKāpšanas Sienas























