Ilustrācija var atšķirties
Philips myGarden sienas lampa Bustan (1648493P0)
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- LED lampa
- Lampas veids: Sienas lampa
- Lampas jauda atbilst: 35 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- Nominālais spriegums: 220 V - 240 V
- LEDu skaits: 2
- Lampas kalpošanas laiks: 30.000 h
- Spilgtums: 1.000 lm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myGarden sienas lampa Bustan (1648493P0)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips myGarden Bustan Væglampe 4.5W 2700K Varmt hvidt lys 915005378401

58,54€
63,53€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Kinkiet Philips WALL LIGHT BUSTAN 915005378401 LED PIR 915005378401 (8718696158883) ( JOINEDIT77481251 )

61,00€
61,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Āra sienas lampa Philips Bustan, 4.5W, LED, IP44, antracīta krās., 7.8 cm x 9.2 cm

69,93€
71,83€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Philips Bustan IR wall lantern anthracite 2x4.5 gaismeklis

77,86€
80,36€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Philips LED āra sienas lampa Bustan Sensor 2700 K 7531920

101,67€
101,67€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 44 |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | SK I |
| Izmēri: | P7,80 cm x A9,20 cm x G22 cm |
|---|---|
| Svars: | 575 g |
| Materiāls: | Alumīnijs, Plastmasa |
|---|
| Lampas veids: | Sienas lampa |
|---|---|
| Lampas jauda atbilst: | 35 W |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Nominālais spriegums: | 220 V - 240 V |
| LEDu skaits: | 2 |
| Lampas kalpošanas laiks: | 30.000 h |
| Spilgtums: | 1.000 lm |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myGarden sienas lampa Bustan (1648493P0)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips OLED 55Philips Oled 65Philips OLED Ambilight 65Philips OLED TV 65Philips OnebladePhilips Oneblade 360Philips Projector NeopixPhilips Series 2000Philips TV 55Piedzīvojumu grāmatasSienas Lampa Ar SlēdziMēness LampaKvarca LampaSauna LampaMoskītu LampaGalvas LampaSolārā LampaInsektu LampaMušu LampaKāpšanas Sienas


























