Ilustrācija var atšķirties
Philips myGarden sienas lampa Hedgehog (1733787PN)
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Lampa
- Lampas veids: Sienas lampa
- Energoefektivitātes klase: A++
- Nominālais spriegums: 230 V
- Nominālais spriegums: 220 V - 240 V
- Lampas cokols: E27
- Regulējama spilgtuma funkcija: Jā
- Aizsardzības klase: IP 44
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myGarden sienas lampa Hedgehog (1733787PN)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
PHILIPS Hedgehog wall lantern grey 1x42W 230V gaismeklis

33,48€
35,98€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Philips iejūgs āra sienas apgaismojums pelēks 10013435

35,57€
40,47€
Piegāde: 4,90€
ar piegādi: 4,90€
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 44 |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | SK II |
| Izmēri: | P18,20 cm x D16 cm x A9,10 cm |
|---|---|
| Svars: | 795 g |
| Lampas veids: | Sienas lampa |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A++ |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Nominālais spriegums: | 220 V - 240 V |
| Lampas cokols: | E27 |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myGarden sienas lampa Hedgehog (1733787PN)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips OLED 55Philips Oled 65Philips OLED Ambilight 65Philips OLED TV 65Philips OnebladePhilips Oneblade 360Philips Projector NeopixPhilips Series 2000Philips TV 55Piedzīvojumu grāmatasSienas Lampa Ar SlēdziMēness LampaKvarca LampaSauna LampaMoskītu LampaGalvas LampaSolārā LampaInsektu LampaMušu LampaKāpšanas Sienas






















