Ilustrācija var atšķirties
Philips myGarden sienas lampa Petronia (1739593P0)
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- LED lampa
- Lampas veids: Sienas lampa
- Energoefektivitātes klase: A+
- Lampas jauda: 12 W
- Krāsas temperatūra: 2.700 K
- Spilgtums: 1.200 lm
- Materiāls: Alumīnijs, Plastmasa
- Aizsardzības klase: IP 44
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myGarden sienas lampa Petronia (1739593P0)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Steinel L 625 LED
no 263,35€

Artemide Tolomeo Lettura
no 439,21€

Steinel XLED home 2
no 110,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips Petronia IR wall lantern anthracite 1x12 gaismeklis

77,71€
80,21€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Philips myGarden LED sienas gaisma Petronijas sensors 10013528

91,50€
91,50€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 44 |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | SK II |
| Izmēri: | P19 cm x D6 cm x A22,70 cm |
|---|---|
| Svars: | 660 g |
| Materiāls: | Alumīnijs, Plastmasa |
|---|
| Lampas veids: | Sienas lampa |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Lampas jauda: | 12 W |
| Krāsas temperatūra: | 2.700 K |
| Spilgtums: | 1.200 lm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myGarden sienas lampa Petronia (1739593P0)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips OLED 55Philips Oled 65Philips OLED Ambilight 65Philips OLED TV 65Philips OnebladePhilips Oneblade 360Philips Projector NeopixPhilips Series 2000Philips TV 55Piedzīvojumu grāmatasSienas Lampa Ar SlēdziMēness LampaKvarca LampaSauna LampaMoskītu LampaGalvas LampaSolārā LampaInsektu LampaMušu LampaKāpšanas Sienas
























