Ilustrācija var atšķirties
Philips myGarden sienas lampa Yarrow (172963016)
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Lampa
- Lampas veids: Sienas lampa
- Ārējā zona: Jā
- Lampu tehnoloģija: LED
- Spuldze: iekļauts, nav nomaināms
- Lampas kalpošanas laiks: 25.000 h
- Spilgtums: 600 lm
- Regulējama spilgtuma funkcija: Nē
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myGarden sienas lampa Yarrow (172963016)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips Yarrow wall lantern black 1x6W 230V gaismeklis

42,53€
45,03€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
SIGNIFY Philips myGarden LED Wandleuchte Yarrow 600lm, Schwarz 915005193601

42,62€
47,61€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Philips Yarrow melnā LED āra sienas lampa 7531792

45,74€
50,64€
Piegāde: 4,90€
ar piegādi: 4,90€
Kinkiet Philips (17296/30/16) ( 17296/30/16 ) apgaismes ķermenis

48,00€
48,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 44 |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | SK II |
| Diametrs: | 21,40 cm |
|---|---|
| Izmēri: | A7,80 cm |
| Ārējā zona: | Jā |
|---|---|
| Lampas veids: | Sienas lampa |
| Lampu tehnoloģija: | LED |
| Spuldze: | iekļauts, nav nomaināms |
| Lampas kalpošanas laiks: | 25.000 h |
| Spilgtums: | 600 lm |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myGarden sienas lampa Yarrow (172963016)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips OLED 55Philips Oled 65Philips OLED Ambilight 65Philips OLED TV 65Philips OnebladePhilips Oneblade 360Philips Projector NeopixPhilips Series 2000Philips TV 55Piedzīvojumu grāmatasSienas Lampa Ar SlēdziMēness LampaKvarca LampaSauna LampaMoskītu LampaGalvas LampaSolārā LampaInsektu LampaMušu LampaKāpšanas Sienas
























