Ilustrācija var atšķirties
Philips myLiving griestu lampa Clockwork (531743116)
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- LED lampa
- Lampas veids: Griestu lampa
- Lampas jauda: 4,50 W
- LEDu skaits: 4
- Lampas kalpošanas laiks: 30.000 h
- Spilgtums: 2.000 lm
- Regulējama spilgtuma funkcija: Jā
- Materiāls: Metāls
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myLiving griestu lampa Clockwork (531743116)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Steinel L 625 LED
no 263,35€

Artemide Tolomeo Lettura
no 439,21€

Steinel XLED home 2
no 110,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
PHILIPS CLOCKWORK bar/tube white 4x4W SELV gaismeklis

193,31€
195,81€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Philips Clockwork LED griestu prožektors balts, 4 gaismas. 7531737

203,35€
203,35€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 20 |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | SK I |
| Svars: | 1,43 kg |
|---|
| Materiāls: | Metāls |
|---|
| Lampas veids: | Griestu lampa |
|---|---|
| Lampas jauda: | 4,50 W |
| LEDu skaits: | 4 |
| Lampas kalpošanas laiks: | 30.000 h |
| Spilgtums: | 2.000 lm |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myLiving griestu lampa Clockwork (531743116)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips OLED 55Philips Oled 65Philips OLED Ambilight 65Philips OLED TV 65Philips OnebladePhilips Oneblade 360Philips Projector NeopixPhilips Series 2000Philips TV 55Piedzīvojumu grāmatasGriestu Lampa VentilatorsGriestu SlīpmašīnaGriestu PaneļiGriestu VentilatorsGriestu KarnīzesGriestu LīstesGriestu KondicionieriMēness LampaKvarca LampaSauna Lampa
























