Ilustrācija var atšķirties
Philips myGarden Sockelleuchte Bustan (1648693P0)
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- LED lampa
- Lampas veids: Stabiņa lampa
- Lampu tehnoloģija: LED
- Spuldze: iekļauts, nav nomaināms
- Lampas jauda: 9 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- Nominālais spriegums: 220 V - 240 V
- Lampas kalpošanas laiks: 30.000 h
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myGarden Sockelleuchte Bustan (1648693P0)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
PHILIPS Bustan post anthracite 2x4.5W SELV gaismeklis

118,60€
121,10€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 44 |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | SK II |
| Izmēri: | P22 cm x D9 cm x A77 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,85 kg |
| Materiāls: | Alumīnijs, Plastmasa |
|---|
| Lampas veids: | Stabiņa lampa |
|---|---|
| Lampu tehnoloģija: | LED |
| Spuldze: | iekļauts, nav nomaināms |
| Lampas jauda: | 9 W |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Nominālais spriegums: | 220 V - 240 V |
| Lampas kalpošanas laiks: | 30.000 h |
| Krāsas temperatūra: | 2.700 K |
| Spilgtums: | 1.000 lm |
| Kustības sensors: | Nē |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
| Krēslas sensors: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myGarden Sockelleuchte Bustan (1648693P0)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips OLED 55Philips Oled 65Philips OLED Ambilight 65Philips OLED TV 65Philips OnebladePhilips Oneblade 360Philips Projector NeopixPhilips Series 2000Philips TV 55Piedzīvojumu grāmatasPhilips 75Philips PUSPhilips 43"Philips PultsPhilips BluetoothPhilips KombainsPhilips 6800Philips 903Philips MomentumPhilips 8506





















