Ilustrācija var atšķirties
Philips myGarden Sūna (173064716)
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Lampas veids: Grīdas iebūvējamais apgaismojums
- Lampas jauda: 3 W
- Lampas jauda atbilst: 31 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- Lampas kalpošanas laiks: 25.000 h
- Spilgtums: 270 lm
- Regulējama spilgtuma funkcija: Nē
- Materiāls: Nerūsējošais tērauds, Sintētika
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myGarden Sūna (173064716)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Steinel L 625 LED
no 263,35€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€

Artemide Tolomeo Tavolo
no 328,39€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
PHILIPS Moss recessed spot outdoor inox 1x3W 230V 2700K IP67 gaismeklis

47,55€
50,05€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 67 |
|---|
| Izmēri: | P11,40 cm x G11,40 mm |
|---|---|
| Svars: | 320 g |
| Materiāls: | Nerūsējošais tērauds, Sintētika |
|---|
| Lampas veids: | Grīdas iebūvējamais apgaismojums |
|---|---|
| Lampas jauda: | 3 W |
| Lampas jauda atbilst: | 31 W |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Lampas kalpošanas laiks: | 25.000 h |
| Spilgtums: | 270 lm |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myGarden Sūna (173064716)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips OLED 55Philips Oled 65Philips OLED Ambilight 65Philips OLED TV 65Philips OnebladePhilips Oneblade 360Philips Projector NeopixPhilips Series 2000Philips TV 55Piedzīvojumu grāmatasSūna DārzāPhilips 75Philips PUSPhilips 43"Philips PultsPhilips BluetoothPhilips KombainsPhilips 6800Philips 903Philips Momentum




















