Ilustrācija var atšķirties
Philips myGarden sienas lampa Python (173234716)
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Lampa
- Lampas veids: Sienas lampa
- Lampu tehnoloģija: LED
- Energoefektivitātes klase: A+
- Lampas jauda: 6 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- LEDu skaits: 1
- Krāsas temperatūra: 2.700 K
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myGarden sienas lampa Python (173234716)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips Python wall lantern inox 1x6W 230V gaismeklis

48,56€
51,06€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Philips Python LED āra sienas lampa no nerūsējošā tērauda 7531818

55,91€
60,81€
Piegāde: 4,90€
ar piegādi: 4,90€
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 44 |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | SK II |
| Izmēri: | P8,40 cm x A21,50 cm |
|---|
| Materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
|---|
| Lampas veids: | Sienas lampa |
|---|---|
| Lampu tehnoloģija: | LED |
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Lampas jauda: | 6 W |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| LEDu skaits: | 1 |
| Krāsas temperatūra: | 2.700 K |
| Spilgtums: | 600 lm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myGarden sienas lampa Python (173234716)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips OLED 55Philips Oled 65Philips OLED Ambilight 65Philips OLED TV 65Philips OnebladePhilips Oneblade 360Philips Projector NeopixPhilips Series 2000Philips TV 55Piedzīvojumu grāmatasSienas Lampa Ar SlēdziPython vadsMēness LampaKvarca LampaSauna LampaMoskītu LampaGalvas LampaSolārā LampaInsektu LampaMušu Lampa






















