Ilustrācija var atšķirties
Philips myLiving griestu lampa Runner (5309331P0)
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- LED lampa
- Lampas veids: Griestu lampa
- Energoefektivitātes klase: A+
- Nominālais spriegums: 230 V
- Nominālais spriegums: 220 V - 240 V
- LEDu skaits: 3
- Lampas kalpošanas laiks: 15.000 h
- Spilgtums: 255 lm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myLiving griestu lampa Runner (5309331P0)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Steinel L 625 LED
no 263,35€

Artemide Tolomeo Lettura
no 439,21€

Steinel XLED home 2
no 110,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SIGNIFY Philips myLiving LED Spot Runner 3flg. 690lm Weiß 915004063102

114,90€
119,89€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Philips Runner LED griestu prožektors balts 3 gaismas. 7531966

132,17€
132,17€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 20 |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | SK I |
| Svars: | 1,40 kg |
|---|
| Materiāls: | Metāls |
|---|
| Lampas veids: | Griestu lampa |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Nominālais spriegums: | 220 V - 240 V |
| LEDu skaits: | 3 |
| Lampas kalpošanas laiks: | 15.000 h |
| Spilgtums: | 255 lm |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myLiving griestu lampa Runner (5309331P0)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips OLED 55Philips Oled 65Philips OLED Ambilight 65Philips OLED TV 65Philips OnebladePhilips Oneblade 360Philips Projector NeopixPhilips Series 2000Philips TV 55Piedzīvojumu grāmatasGriestu Lampa VentilatorsGriestu SlīpmašīnaGriestu PaneļiGriestu VentilatorsGriestu KarnīzesGriestu LīstesGriestu KondicionieriMēness LampaKvarca LampaSauna Lampa
























