Ilustrācija var atšķirties
Philips PerfectCare Elite Plus GC9682
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Gludināšanas stacija
- Gludekļa tips: Tvaika gludeklis
- Jauda: 2 700 W
- Slīdošā zole: T-ionicGlide Premium
- Uzsildīšanas laiks: 2 min
- Tvaika spiediens: 8 bar
- Tvaika strūkla: 600 g/min
- Nepārtraukta tvaika daudzums: 165 g/min
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips PerfectCare Elite Plus GC9682
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Tefal Express Protect SV9202
no 166,85€

Braun CareStyle Pro 7 IS 7286 BK
no 271,99€

Tefal Express Vision SV8152
no 150,00€

Tefal Express Airglide SV8027
no 153,10€

Braun CareStyle 7 IS 7266
no 227,45€

Tefal Pro Express Ultimate GV9550
no 342,91€

Tefal Pro Express Vision GV9810
no 269,99€

Braun CareStyle 3 IS 3132
no 94,10€

Braun CareStyle 9 IS 9090
no 482,10€
35 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Vairāk piedāvājumu
Philips GC9682/80 steam ironing station 2700 W 1.8 L T-ionicGlide soleplate Black, Brown C90E14BA040D59F4A4A29CE9E888FBC0ADE3670E

306,54€
306,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips PerfectCare Elite Plus GC9682/80 steam generator PH010032 (8710103829119) ( JOINEDIT88444591 )

330,00€
330,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips GC9682 PerfectCare Elite Iron 2700W GC9682/800

336,95€
336,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips GC9682 PerfectCare Elite Gludeklis 2700W

365,58€
368,08€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Philips GC9682/80 steam ironing station 2700 W 1.8 L T-ionicGlide soleplate Black, Brown

395,36€
397,86€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Uzsildīšanas laiks: | 2 min |
|---|---|
| Tvaika spiediens: | 8 bar |
| Tvaika strūkla: | 600 g/min |
| Nepārtraukta tvaika daudzums: | 165 g/min |
| Vertikālais tvaiks: | Jā |
| Ūdens tvertne: | 1,8 l |
| Noņemams ūdens tvertne: | Jā |
| Tekstila kabelis: | Jā |
| Kontrollspuldze: | Jā |
| Signāla tonis: | Jā |
| Tvaika gludeklis |
| Izmēri: | P23,3 cm x A28,5 cm x D45,3 cm |
|---|---|
| Svars: | 5,1 kg |
| 2 700 W |
| T-ionicGlide Premium |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips PerfectCare Elite Plus GC9682
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips piena putotājsPhilips Projector NeopixPhilips PultsPhilips PUSPhilips Putekļu SūcējiPhilips SaecoPhilips Senseo kafijas spilventiņiPhilips Sulas SpiedePhilips TV Ambilight 65Piekabes Atbalsta RitenisElite Screens SpectrumTefal Elite OptigrillElite Screens ManualHuggies Elite Soft 1Crane PlusComfortView Plus40 Plus Apavi5 golf PlusLogitech MX PlusSiltumnīca Garden Plus























