Ilustrācija var atšķirties
Philips Series 2200 EP2225
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Jauda: 1.500 W
- Tilpums litros: 1,80 l
- Sūkņa spiediens: 15 bar
- Displejs: Jā
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Jā
- Integrētā tīrīšanas programma: Jā
- Energoefektivitātes klase (jaunā): A (Skala A-G)
Cenas vēsture
1M
Philips Series 2200 EP2225
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips Series 2300 EP2331/10
no 330,97€

Krups Arabica Picto EA8108
no 266,80€

Tchibo Esperto mini
no 215,10€

Delonghi Magnifica S ECAM 22.110
no 294,81€

Siemens iQ700 CT718L1B0
no 1 609,60€

Krups EVIDENCE EA89
no 370,00€

Nivona Nivo 9101
no 1 459,99€

Delonghi Magnifica Plus ECAM320.70.TB
no 574,80€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips Coffee machine PHI 2200 SERIES CMF BK /GLOSSY BLACK EP2225/10

335,50€
340,49€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
|---|
| Regulējams kafijas daudzums: | Jā |
|---|---|
| Karstā ūdens/tvaika sprausla: | Jā |
| Izņemama brūvēšanas grupa: | Jā |
| Noņemams ūdens tvertne: | Jā |
| Aromāta izvēles slēdzis: | Jā |
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
| Integrētā tīrīšanas programma: | Jā |
| Enerģijas taupīšanas funkcija: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Kontrollindikators: | Veikt kopšanas programmas |
| Izmēri: | P24,60 cm x A37,10 cm x D43,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 7,50 kg |
| Tilpums litros: | 1,80 l |
|---|---|
| Dubultā tasītes pagatavošana: | Jā |
| Atmiņas funkcija: | Jā |
| Aromātsistēma: | Jā |
| Sūkņa spiediens: | 15 bar |
| Displejs: | Jā |
| Krāsu displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Maluma pakāpe regulējama: | Jā |
| Tilpums (kafijas pupiņu tvertne): | 275 g |
| Jauda: | 1.500 W |
|---|
Cenas vēsture
1M
Philips Series 2200 EP2225
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Sh 50Philips Shaver 5000Philips Smart TVPhilips Sonicare Electric ToothbrushPhilips Sonicare Zobu Birste BērniemPhilips Sulas SpiedePhilips TaisnotājsPhilips TV 55Picas AkmensPiekabju LukturiPhilips 2200 SeriesPhilips 3000 SeriesPhilips 6000 SeriesPhilips Series 2000Philips Series 1000Philips 7000 Series2200GTv Series StreamingMovies Tv SeriesBraun Series 3






















