Ilustrācija var atšķirties
Philips Series 5000 HD2330/90
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Sviestmaižu tosteris
- Jauda: 750 W
- Temperatūras izvēle: Elektroniski
- Sandviču skaits: 2
- Pretpiedeguma pārklājums: Jā
- Kontrollspuldze: Jā
- Cepšanas virsmu skaits: 1
- Cepšanas virsmu veids: Kontaktgrils
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Series 5000 HD2330/90
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips 5000 Series HD2350/80
no 39,00€

Krups FDK Iconic FDK462
no 69,00€

Rommelsbacher ST 1800
no 90,00€

WMF Lono Sandwichtoaster
no 82,90€

Rommelsbacher ST 1000
no 50,00€

Krups FDK Iconic FDK461
no 49,00€

Tefal Snack XL SW7011
no 73,00€

Gorenje SM701GCB
no 20,99€

Adler AD 3066
no 17,50€

Tefal UltraCompact 3in1 SW383D
no 50,90€
32 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips Sandwich Maker | HD2330/90 | 750 W | Number of plates 1 | Black

44,34€
46,84€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Tosters Philips HD2330/90 Sandwich Maker, 750 W, Non-slip feet, Black

45,09€
47,59€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Jauda: | 750 W |
|---|---|
| Temperatūras izvēle: | Elektroniski |
| Izmēri: | P26 cm x A15 cm x D30 cm |
|---|---|
| Svars: | 3 kg |
| Sandviču skaits: | 2 |
|---|---|
| Pretpiedeguma pārklājums: | Jā |
| Kontrollspuldze: | Jā |
| Cepšanas virsmu skaits: | 1 |
| Cepšanas virsmu veids: | Kontaktgrils |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Series 5000 HD2330/90
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Sh 50Philips Smart TVPhilips Sonicare Electric ToothbrushPhilips Sonicare Zobu Birste BērniemPhilips Sulas SpiedePhilips TaisnotājsPhilips TV 55Picas AkmensPiekabju LukturiPhilips Shaver 5000Philips 3000 SeriesPhilips 6000 SeriesPhilips Series 2000Philips Series 1000Philips 2200 SeriesPhilips 7000 SeriesAMD 5000HP Z5000DDR4 5000


















