Ilustrācija var atšķirties
Philips Series 5000 HD9339
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Tējkanna
- Jauda: 2.200 W
- Ūdens tvertne: 1,70 l
- Ūdens līmeņa indikators: Jā
- Automātiskā izslēgšanās: Jā
- Kaļķu filtrs: Jā
- Aizsardzība pret sauso darbību: Jā
- Uzturēšanas funkcija: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Series 5000 HD9339
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips Avance Collection HD9359
no 65,44€

Philips 3000 Series HD9411/00
no 24,26€

Philips Daily Collection HD9351
no 38,70€

Philips Series 3000 HD9318
no 22,78€

WMF Küchenminis ūdens vārītājs 0,8 l
no 66,60€

Makita DKT360Z
no 82,00€

WMF Lono stikla tējkanna 1,7 l
no 115,00€

Severin WK 3480
no 61,00€

Rommelsbacher WK 3000
no 51,12€
39 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips HD9339/80

50,00€
50,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tējkanna Philips KETTLE/HD9339/80

51,80€
54,30€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Philips Czajnik elektryczny philips hd 9339/80 HD9339/80

58,27€
58,27€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips HD9339/80 | | 8710103940302

69,50€
76,40€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Vairāk piedāvājumu
Philips HD9339/80 Viva Glass veekeetja 925001761 (8710103940302) ( JOINEDIT86763502 )

43,00€
43,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips 5000 series Series 5000 HD9339/80 Glass kettle | HD9339/80 | 8710103940302 | AGDPHICZE0084

43,53€
43,53€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PHILIPS Tējkanna 1.7 l, stikla, melna/sudraba | HD9339/80 | 8710103940302

44,25€
44,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Series 5000 HD9339 - kedel - s HD9339/80

72,25€
74,75€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
Apraksts
LED apgaismojums
| Izmēri: | P23,30 cm x A24,80 cm x D14,60 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,15 kg |
| Ūdens tvertne: | 1,70 l |
|---|
| Jauda: | 2.200 W |
|---|
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
|---|---|
| Ūdens līmeņa indikators: | Jā |
| Kaļķu filtrs: | Jā |
| Aizsardzība pret sauso darbību: | Jā |
| Uzturēšanas funkcija: | Jā |
| Kannas veids: | Stikla kanna |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Series 5000 HD9339
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Sh 50Philips Smart TVPhilips Sonicare Electric ToothbrushPhilips Sonicare Zobu Birste BērniemPhilips Sulas SpiedePhilips TaisnotājsPhilips TV 55Picas AkmensPiekabju LukturiPhilips Shaver 5000Philips 3000 SeriesPhilips 6000 SeriesPhilips Series 2000Philips Series 1000Philips 2200 SeriesPhilips 7000 SeriesAMD 5000HP Z5000DDR4 5000


























