Ilustrācija var atšķirties
Plustek OpticFilm 8200i Ai
Ražotājs: Plustek
Ilustrācija var atšķirties
- Diaskeiču skeneris
- Skenēšanas izšķirtspēja: 3 600 dpi x 3 600 dpi
- Savienojumi: USB 2.0
- Skenēšanas ātrums: 36 lpp/min krāsā
- Krāsu dziļums: 48 Bit
- Displejs pieejams: Nē
- Skenēšanas laukums: 36,8 mm x 25,4 mm
- Izmēri: P120 mm x A119 mm x D272 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Plustek OpticFilm 8200i Ai
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Plustek
Populāri produkti

Plustek OpticFilm 135i
no 541,96€

Reflecta DigitDia 8000
no 2 730,00€

Kodak Slide N Scan (RODFS50)
no 213,75€

Reflecta Super 8 - Normāls 8
no 395,00€

Reflecta x33-Scan
no 162,33€

Reflecta x66-Scan
no 202,21€

Reflecta x44
no 180,00€

Rollei DF-S 310 SE
no 110,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Plustek OpticFilm 8200I AI 0227

484,73€
489,72€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Plustek OpticFilm 8200i Ai Film/slide scanner 7200 x 7200 DPI Black 4042485365331 ( 4042485365331 0227 8200AI ) skeneris

520,00€
520,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Plustek OpticFilm 8200 i SilverFast Ai 0227

538,67€
538,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Skeneris Plustek OpticFilm 8200I-AI plusof8200iai

570,00€
570,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Plustek OpticFilm 8200i Ai 0227

761,80€
761,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Skenēšanas laukums: | 36,8 mm x 25,4 mm |
|---|
| Izmēri: | P120 mm x A119 mm x D272 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,6 kg |
| Savienojumi: | USB 2.0 |
|---|
| Skenēšanas izšķirtspēja: | 3 600 dpi x 3 600 dpi |
|---|---|
| Skenēšanas ātrums: | 36 lpp/min krāsā |
| Krāsu dziļums: | 48 Bit |
| Displejs pieejams: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Plustek OpticFilm 8200i Ai
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


















