Ilustrācija var atšķirties
Plustek OpticFilm 8200i SE
Ražotājs: Plustek
Ilustrācija var atšķirties
- Dia skeneris
- Skenēšanas izšķirtspēja: 3.600 dpi x 3.600 dpi
- Savienojumi: USB 2.0
- Skenēšanas ātrums: 36 lpp/min krāsā
- Krāsu dziļums: 48 Bit
- Displejs pieejams: Nē
- Skenēšanas laukums: 36,8 mm x 25,4 mm
- Izmēri: P120 mm x A119 mm x D272 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Plustek OpticFilm 8200i SE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Plustek
Populāri produkti

Plustek OpticFilm 135i
no 541,96€

Reflecta DigitDia 8000
no 2 730,00€

Kodak Slide N Scan (RODFS50)
no 213,75€

Reflecta Super 8 - Normāls 8
no 395,00€

Reflecta x33-Scan
no 162,33€

Reflecta x66-Scan
no 202,21€

Reflecta x44
no 180,00€

Rollei DF-S 310 SE
no 110,00€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Plustek OpticFilm 8200i SE - Filmscanner (35 mm) - CCD - 35 mm-Film - 7200 dpi x 7200 dpi - USB 2.0 0226

398,00€
402,99€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Skaner Plustek OpticFilm 8200I-SE CCD (PLUSOF8200ISE) | PLUSOF8200ISE | 783064365345

414,70€
414,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Skenēšanas ierīce Plustek OpticFilm 8200I-SE CCD (PLUSOF8200ISE) | PLUSOF8200ISE | 783064365345

424,30€
424,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Plustek OpticFilm 8200i SE 4042485365348 ( PLUSTEK 0226 ) skeneris PLUSTEK-0226

430,00€
430,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Skaner Plustek OpticFilm 8200I-SE CCD (PLUSOF8200ISE) PLUSOF8200ISE

455,01€
455,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Plustek OpticFilm 8200i SE 0226

506,70€
506,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Plustek OpticFilm 8200i SE skeneris 0226

566,55€
566,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Skenēšanas laukums: | 36,8 mm x 25,4 mm |
|---|
| Izmēri: | P120 mm x A119 mm x D272 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,60 kg |
| Savienojumi: | USB 2.0 |
|---|
| Skenēšanas izšķirtspēja: | 3.600 dpi x 3.600 dpi |
|---|---|
| Skenēšanas ātrums: | 36 lpp/min krāsā |
| Krāsu dziļums: | 48 Bit |
| Displejs pieejams: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Plustek OpticFilm 8200i SE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















