Ilustrācija var atšķirties
Princess Turbo Tiger
Ražotājs: Princess
Ilustrācija var atšķirties
- Putekļusūcējs
- Strāvas padeve: Tīkls
- Papildu sprauslas: Polsteru sprausla, Šaurā sprausla
- Bez maisiņa: Jā
- Jauda: 700 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- Filtrēšanas sistēma: Izplūdes filtrs
- Kabeļa garums: 5 m
Ražotājs:
Princess
Populāri produkti

Dyson Car+Boat (586120-01)
no 277,60€

Shark WV270EU
no 103,15€

Makita DVC750LZX1
no 145,25€

Severin HV 7146
no 53,78€

Xiaomi Mi putekļu sūcējs Mini
no 51,57€

DeWalt DCV501LN
no 127,74€

Kärcher CVH 3 Plus (1.198-350.0)
no 74,00€

Festool CTLC SYS I-Basic (576936)
no 393,20€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Nav norādīts Princess 332757 turbo tiger compact portatīvais putekļsūcējs - mājai, automašīnai un karavānai

48,11€
48,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Princess 332757 Turbo Tiger Compact - Handstaubsauger Für Zuhause, fürs Auto und den Wohnwagen (332757)

52,97€
57,96€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Svars: | 1,60 kg |
|---|
| Bez maisiņa: | Jā |
|---|---|
| Jauda: | 700 W |
| Strāvas padeve: | Tīkls |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Filtrēšanas sistēma: | Izplūdes filtrs |
| Papildu sprauslas: | Polsteru sprausla, Šaurā sprausla |
| Kabeļa garums: | 5 m |
| Pastāvīgs filtrs | |
| Filtra nomaiņas indikators | |
| Kabeļa ievīšana: automātiska |
Populāri produkti























