Ilustrācija var atšķirties
ProfiCook PC-MWG 1208
Ražotājs: ProfiCook
Ilustrācija var atšķirties
- Mikroviļņu krāsns
- Veids: Brīvi stāvošs
- Cepeškrāsns tilpums: 17 l
- Veiktspējas līmeņi: 6
- Jauda: 700 W
- Grila jauda: 900 W
- Durvju eņģes puse: Kreisais
- Atkausēšanas funkcija: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
ProfiCook PC-MWG 1208
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ProfiCook
Populāri produkti

ProfiCook PC-MWG 1176 H
no 131,21€

AEG TMS5G25IEM
no 355,87€

Medion MD 15501
no 145,00€

Hisense H23MOBS5HG4
no 108,20€

LG MH6535NBS
no 197,63€

Siemens iQ700 CE732GXB1
no 1 340,00€

Samsung MC28H5015
no 135,00€

Caso MG20 Ecostyle
no 135,24€

Cecotec Proclean 3110 Retro
no 70,19€

Panasonic NN-CS88LBEPG
no 545,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ProfiCook MWG1208

119,15€
119,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 17 l |
| Kreisais |
| Atkausēšanas funkcija: | Jā |
|---|---|
| Taimeris: | Jā |
| Displejs: | Nē |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Signāls: | Jā |
| Pagriežamā galda diametrs: | 245 mm |
|---|---|
| Izmēri: | P41 cm x A24,30 cm x D32,30 cm |
| Brīvi stāvošs |
| Veiktspējas līmeņi: | 6 |
|---|---|
| Jauda: | 700 W |
| Grila jauda: | 900 W |
Cenas vēsture
1M 3M
ProfiCook PC-MWG 1208
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















