Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ700 CE732GXB1
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Mikroviļņu krāsns
- Veids: Integrējams
- Cepeškrāsns tilpums: 36 l
- Veiktspējas līmeņi: 5
- Jauda: 1.000 W
- Grila jauda: 1.900 W
- Durvju eņģes puse: Apakšā
- Programmu skaits: 10
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 CE732GXB1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ300 BE623LMB3
no 256,55€

AEG TMS5G25IEM
no 355,87€

Medion MD 15501
no 145,00€

Hisense H23MOBS5HG4
no 108,20€

LG MH6535NBS
no 197,63€

Samsung MC28H5015
no 135,00€

Caso MG20 Ecostyle
no 135,24€

Cecotec Proclean 3110 Retro
no 70,19€

Panasonic NN-CS88LBEPG
no 545,00€

Caso MCG 25 Šefpavārs
no 165,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Kuchenka mikrofalowa Siemens CE 732GXB1 netnet 4242003906484 (4242003906484) ( JOINEDIT79001738 )

1 340,00€
1 340,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 36 l |
| Apakšā |
| Programmu skaits: | 10 |
|---|---|
| Gatavošanas programmu skaits: | 4 |
| Atkausēšanas funkcija: | Jā |
| Atkausēšanas programmu skaits: | 3 |
| Displejs: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Izmēri: | P59,40 cm x A45,50 cm x D56,40 cm |
|---|---|
| Svars: | 26,90 kg |
| Integrējams |
| Veiktspējas līmeņi: | 5 |
|---|---|
| Jauda: | 1.000 W |
| Grila jauda: | 1.900 W |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 CE732GXB1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0




















