Ilustrācija var atšķirties
Pure Classic C-D6
Ražotājs: Pure
Ilustrācija var atšķirties
- Radio
- Atskaņošanas nesēji: CD, CD-R, CD-RW, MP3 atskaņošana
- Uztvērēja mūzikas jauda: 30 W
- Integrēts FM uztvērējs: Jā
- Raidītāja atmiņas vietas: 60
- Viļņu diapazoni: DAB+, Digitālais radio (DAB), UKW, Frekvences modulētā izstarošana (FM)
- Pulkstenis: Jā
- Modināšanas funkcija: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Pure Classic C-D6
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Pure
Populāri produkti

Pure Classic C-D4
no 155,00€

Medion Retro boombokss
no 188,40€

Medion LIFE DRX-1 Plus
no 98,85€

Muse M-380
no 183,65€

Philips AZB798T
no 133,50€

Muse M-28 RDW
no 43,00€

Soundmaster SCD7800
no 101,55€

Lenco SCD-650
no 59,00€

Soundmaster SCD5800
no 86,00€

Soundmaster SCD5100
no 55,75€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Pure Classic C-D6 Digitalradio White/Oak EU/UK 252984 (0759454301347) ( JOINEDIT87867926 )

190,00€
190,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PURE ACOUSTICS Imagination Technology Group Pure Classic C-D6 - Audiosystem - 30 Watt (Gesamt) (252984)

228,15€
233,14€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
PURE ACOUSTICS Imagination Technology Group Pure Classic C-D6 - Audiosystem - 30 Watt (Gesamt) (252985)

228,15€
233,14€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Atskaņošanas nesēji: | CD, CD-R, CD-RW, MP3 atskaņošana |
|---|---|
| Uztvērēja mūzikas jauda: | 30 W |
| Savienojumi: | Audio ieeja (3,5 mm), USB-A |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Tālvadības pults: | Jā |
| Strāvas padeve: | Barošanas bloks |
| Integrēts FM uztvērējs: | Jā |
|---|---|
| Raidītāja atmiņas vietas: | 60 |
| Viļņu diapazoni: | DAB+, Digitālais radio (DAB), UKW, Frekvences modulētā izstarošana (FM) |
| Pulkstenis: | Jā |
| Modināšanas funkcija: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Izmēri: | P365 mm x A130 mm x D290 mm |
|---|---|
| Svars: | 3,60 kg |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Pure Classic C-D6
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Pure
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Pure Invisible Roll OnPurenn mazgāšanas līdzekļiPurina Kaķu BarībaPurina One kaķu barībaPusautomātiskie Kafijas AutomātiPusdienu šķīvjiPutnu AtbaidītājiPārgājiena SandalesPure DeodorantDuplo ClassicClassic VelosipēdiPure DeoRuukki ClassicAbba ClassicNivea Pure InvisibleLEGO duplo classicLEGO classic 10713Russell Hobbs Classic




















