Ilustrācija var atšķirties
Quickmill 2835
Ražotājs: Quickmill
Ilustrācija var atšķirties
- Espresso pusautomāts
- Espresso automātu veids: 1-apļa mašīna
- Tilpums litros: 1,60 l
- Iebūvēts piena putotājs: Nē
- Integrēta atkaļķošanas programma: Nē
- Integrētā tīrīšanas programma: Nē
- Kafijas automāta tips: Espresso sietiņfiltra kafijas automāts
- Jauda: 1.200 W
Ražotājs:
Quickmill
Populāri produkti

Quickmill Pop! 02043
no 731,15€

Quickmill Pop-Up 02044
no 823,15€

Quickmill Pegaso 3035
no 759,45€

Quickmill Pippa 04100
no 660,50€

Delonghi La Specialista Opera EC9555.M
no 790,90€

Cecotec Power Espresso 20 Touch
no 88,40€

Delonghi La Specialista Arte EC9155.MB
no 357,45€

Sage The Barista Touch Impress
no 946,59€

Ninja Luxe Café Pro ES701EU
no 504,65€

Solis Grind & Infuse Perfetta
no 540,80€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Quick Mill Superiore Forte 02835 Siebträger Espressomaschine | 02835-O-XX-NE | 8007062028357

664,75€
664,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iebūvēts piena putotājs: | Nē |
|---|---|
| Ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis ar kontrolgaismu: | Jā |
| Pārkaršanas aizsardzība: | Jā |
| Karstā ūdens/tvaika sprausla: | Jā |
| Izmēri: | P32 cm x A35 cm x D27 cm |
|---|---|
| Svars: | 13,20 kg |
| Espresso sietiņfiltra kafijas automāts |
| Espresso automātu veids: | 1-apļa mašīna |
|---|---|
| Jauda: | 1.200 W |
| Tilpums litros: | 1,60 l |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Nē |
|---|---|
| Integrētā tīrīšanas programma: | Nē |
Populāri produkti















