Ilustrācija var atšķirties
Raptor H3
Ražotājs: Raptor
Ilustrācija var atšķirties
- Spēļu austiņas
- Konstrukcija: Aizvērts
- Mikrofona tips: Galvas stīpas mikrofons
- Pārraides diapazons: 50 Hz - 20.000 Hz
- Nominālā pretestība: 32 Ω
- Skaņas spiediens: 121 dB
- Mikrofona pārraides diapazons: 100 Hz - 8.000 Hz
- Kabeļa garums: 2 m
Cenas vēsture
1M 3M
Raptor H3
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Raptor
Populāri produkti

Raptor Gaming H300
no 52,07€

Razer Barracuda Pro
no 130,00€

Sennheiser PC 5 Tērzēšana
no 17,60€

Razer BlackShark V3 Pro
no 209,00€

Logitech G Astro A50 (Gen 5)
no 234,35€

Logitech Zone 300
no 56,34€

JBL Quantum 910X
no 230,00€

HyperX Cloud III
no 62,61€

HyperX Cloud Alpha
no 51,38€

EPOS IMPACT D 10 HS (1000577)
no 82,87€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Hama 3-Way Power Strip - H3-Way Power Strip - Steckdosenleiste (00108843)

24,64€
29,63€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Konstrukcija: | Aizvērts |
|---|---|
| Pārraides diapazons: | 50 Hz - 20.000 Hz |
| Nominālā pretestība: | 32 Ω |
| Skaņas spiediens: | 121 dB |
| Svars: | 525 g |
|---|
| Mikrofona tips: | Galvas stīpas mikrofons |
|---|---|
| Mikrofona pārraides diapazons: | 100 Hz - 8.000 Hz |
| Kabeļa garums: | 2 m |
|---|---|
| Skaļuma regulēšana: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Raptor H3
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















