Ilustrācija var atšķirties
Samsung 43" QLED Q8F 4K Vision AI viedtelevizors (2025) GQ43Q8FAAU
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- QLED televizors
- Ekrāna diagonāle: 108 cm (43")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 50 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 43" QLED Q8F 4K Vision AI viedtelevizors (2025) GQ43Q8FAAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Hisense 55" QLED Smart TV 55E7Q
no 294,97€

Hisense 55" QLED Smart TV 55E7Q PRO
no 383,18€

Hisense 43\" QLED Smart TV 43E7Q PRO
no 379,99€

TCL 55" NXTFrame QLED televizors 55A300W
no 620,00€

Xiaomi TV A Pro 65 2026 L65MB-APEU
no 486,98€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SAMSUNG GQ43Q8FAAUXZG, QLED-Fernseher 108 cm (43 Zoll), schwarz/grau, UltraHD/4K, Tripple Tuner, PVR

389,22€
394,21€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
SAMSUNG GQ43Q8FAAUXZG QLED TV - 43 - black/grey UltraHD/4K triple tuner PVR GQ43Q8FAAUXZG (8806097110668) ( JOINEDIT87350092 )

395,00€
395,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG GQ43Q8FAAUXZG, QLED TV - 43 - black/grey, UltraHD/4K, triple tuner, PVR GQ43Q8FAAUXZG

483,00€
483,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 108 cm (43") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+ |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 50 Hz |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 2204821 |
|---|---|
| MPN: | GQ43Q8FAAU |
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 51 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 113 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Neobligāts |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB-A, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| Izmēri: | P96,60 cm x A55,90 cm x D2,60 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P96,60 cm x A61,50 cm x D19,80 cm |
| Svars: | 7,90 kg |
| Svars ar statīvu: | 8,20 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 43" QLED Q8F 4K Vision AI viedtelevizors (2025) GQ43Q8FAAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 43" Smart TVSamsung 43AU7172Samsung 43QN90Samsung 44Samsung 45 WSamsung 46Samsung 48 Smart TVSamsung 4K OLED TVSamsung 55 Q60Samsung 75Q80Samsung QLED 43 4KSamsung Q8FSamsung 43 4KTCL 43 QLED 4KSamsung QLED 43Samsung Q8F 55Samsung 43 4K SmartSamsung QLED 4K 55Samsung 50 QLED 4KSamsung QLED 75 4K



























