Ilustrācija var atšķirties
Samsung 50" QLED Q7F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE50Q7FAAU
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 125 cm (50")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 50 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
- Energoefektivitātes klase SDR: G (Skala A-G)
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 50" QLED Q7F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE50Q7FAAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Hisense 55" QLED Smart TV 55E7Q PRO
no 383,18€

Hisense 43\" QLED Smart TV 43E7Q PRO
no 379,99€
25 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Q7F QE50Q7FAAU 127 cm (50") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Melns QE50Q7FAAUXXH

294,62€
294,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE50Q7FAAUXXH

295,00€
295,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set SAMSUNG 50" 4K/Smart QLED 3840x2160 Wireless LAN Bluetooth Tizen Black QE50Q7FAAUXXH

298,07€
298,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 4K QLED TV QE50Q7FAAU|QE50Q7FAAUXXH
Samsung 4K QLED TV QE50Q7FAAU

301,01€
301,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE50Q7FAAUXXH 4K QLED ART#1382750

304,85€
304,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE50Q7FAAUXXH | QE50Q7FAAUXXH | 8806097118541

306,35€
306,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|SAMSUNG|50"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|QE50Q7FAAUXXH

307,31€
314,31€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Samsung TV Set|SAMSUNG|50"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|QE50Q7FAAUXXH

309,87€
309,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|SAMSUNG|50"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|QE50Q7FAAUXXH

310,19€
310,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE50Q7FAAU QLED 50" 4K Ultra HD Tizen ( QE50Q7FAAUXXH 251090367 8806097118541 ) LED Televizors

315,00€
315,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors Samsung QE50Q7FAAUXXH 50"(127cm) QLED 4K UHD (3840x2160) Melns

319,98€
319,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Q7F QE50Q7FAAU 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black QE50Q7FAAUXXH

320,96€
325,95€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung QE50Q7FAAUXXH, 50 ", 4K QLED 2025 / 300673

330,00€
330,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE50Q7FAAUXXH televizors

333,44€
333,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Q7F QE50Q7FAAU 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 257469E62A3C8CB128DB461C5F735E4B0D0546DC

334,24€
334,24€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|SAMSUNG|50"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|QE50Q7FAAUXXH QE50Q7FAAUXXH

334,44€
334,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|SAMSUNG|50"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|QE50Q7FAAUXXH

344,44€
346,94€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Q7F QE50Q7FAAU 127 cm (50") 4K Ultra HD viedtālrunis ar Wi-Fi, melns TVASA1LCD0725

346,37€
346,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 50" 4K QLED Q7F Smart TV QE50Q7FAAUXXH Melns
50" 4K QLED Q7F Smart TV QE50Q7FAAUXXH Melns

369,00€
369,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE50Q7FAAUXXH televizors QE50Q7FAAUXXH

379,00€
379,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
50 QLED Q7F 4K Samsung Vision AI Smart TV (2025)

379,00€
379,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Q7F QE50Q7FAAU 127 cm (50") 4K Ultra HD viedtālrunis ar Wi-Fi, melns TVASA1LCD0725

383,82€
383,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE50Q7FAAU

399,00€
399,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG TV 50 Q7F QLED 4K AI Smart 2025 QE50Q7FAAUXXH

428,86€
431,36€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Samsung Samsung 4K QLED TV QE50Q7FAAU ART#1388652

368,08€
368,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 125 cm (50") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+ |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 50 Hz |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 2204783 |
|---|---|
| MPN: | QE50Q7FAAU |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 69 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 112 kWh/1000h |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Neobligāts |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Ekrāna izvēlne: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P112 cm x A64,70 cm x D6 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P112 cm x A69,40 cm x D23,70 cm |
| Svars: | 9,60 kg |
| Svars ar statīvu: | 9,90 kg |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
|---|---|
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
| Stends: | Jā |
| Piederumi: | Tālvadības pults |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 50" QLED Q7F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE50Q7FAAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 50AU7172Samsung 50QSamsung 55 4KSamsung 55 4K SmartSamsung 55 CrystalSamsung 55 Neo QLEDSamsung 55QN95Samsung 7100Samsung A13 MaciņšSamsung 50" 4K Smart TVSamsung QLED Q7FQLED 4K Smart TVQLED Q7FSamsung 50 QLED 4KSamsung QLED 65 4K Smart TVSamsung QLED 55 Q7FSamsung TV 50 QLEDSamsung 50" Smart TVLG Smart TV 4K 50













































