Ilustrācija var atšķirties
Samsung 65" Neo QLED QN70F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE65QN70FAU
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Mini-LED televizors
- Ekrāna diagonāle: 163 cm (65")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 100 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 65" Neo QLED QN70F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE65QN70FAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

LG 65" 4K QNED evo AI 65QNED93A6A
no 762,66€

Hisense 65" U8Q ULED MiniLED Smart TV 65U8Q
no 1 051,73€

TCL 75" TV C9K Premium QD-MiniLED 75C9K
no 1 699,00€

TCL 55\" C8L SQD-Mini LED TV 55C8L
no 895,00€

LG 55\" 4K QNED evo AI 55QNED93A6A
no 605,00€

Hisense 75" U8Q ULED MiniLED Smart TV 75U8Q
no 1 321,08€

LG 86\" QNED AI 4K Smart TV 86QNED80A6A
no 1 210,00€
23 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Samsung QE65QN70FAUXXH 4K Neo QLED Mini LED ART#1382743

656,41€
656,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE65QN70FAUXXH

660,00€
660,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 65" QN70F - 4K Neo QLED TV ( QE65QN70FAUXXH 251090292 ) LED Televizors

675,00€
675,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE65QN70FAUXXH 65" Neo QLED 4K Televizors (2025) QE65QN70FAUXXH

675,20€
675,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QLED Televizorius Samsung QE65QN70FAUXXH 8806095916965

688,79€
688,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE65QN70FAUXXH (bojāts iepakojums) televizors

699,99€
699,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors Samsung QE65QN70FAUXXH 65"(164cm) Neo QLED 4K UHD (3840x2160) Melns

718,98€
718,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 65" 4K NeoQLED N70F Smart TV QE65QN70FAUXXH Чёрный
65" 4K NeoQLED N70F Smart TV QE65QN70FAUXXH Чёрный

719,00€
719,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telewizor Samsung QE65QN70FAU QLED 65'' 4K Ultra HD Tizen | QE65QN70FAUXXH | 8806095916965 | TVASA1LCD0746

721,20€
721,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|SAMSUNG|65 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|Neo QLED|QE65QN70FAUXXH QE65QN70FAUXXH

721,89€
721,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE65QN70FAU 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 337E7A224BF09BC76E9C90A84E8513D2CB230C25

730,05€
730,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE65QN70FAUXXH, 65"Neo QLED WiFi 2025 / 2291888

735,00€
735,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Neo 4K QLED TV QE65QN70FAU|QE65QN70FAUXXH
Samsung Neo 4K QLED TV QE65QN70FAU

752,52€
752,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE65QN70FAU 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black QE65QN70FAUXXH

755,07€
760,06€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung QN70F Series QE65QN70FAU 65 4K UHD (2160p) Smart TV QE65QN70FAUXXH (8806095916965) ( JOINEDIT89651646 ) monitors

775,00€
775,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
65 Neo QLED QN70F 4K Samsung Vision AI Smart TV (2025) QE65QN70FAUXXH

779,00€
779,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE65QN70FAUXXH televizors

779,99€
779,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE65QN70FAUXXH

839,00€
839,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung televizors QE65QN70FAUXXH, 65", 3840 x 2160, 4K Ultra HD, Neo QLED, Smart TV, Wi-Fi, Bluetooth, 4 HDMI, 3 RF, 1 Ethernet (QE65QN70FAUXXH)

901,51€
901,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors Samsung Neo QLED QE65QN70FAUXXH, 65 ", 4K UHD

974,93€
976,83€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Vairāk piedāvājumu
Samsung QE65QN70FAU 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Melns QE65QN70FAUXXH

695,89€
695,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE65QN70FAUXXH televizors QE65QN70FAUXXH

819,99€
819,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung International Samsung 65" QN70F - 4K Neo QLED TV QE65QN70FAUXXH (8806095916965) ( JOINEDIT89845819 )

915,00€
915,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 163 cm (65") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 100 Hz |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 2204893 |
|---|---|
| MPN: | QE65QN70FAU |
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 84 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 189 kWh/1000h |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Ekrāna izvēlne: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P145,20 cm x A83,20 cm x D2,60 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P145,20 cm x A89 cm x D27,90 cm |
| Svars: | 20,80 kg |
| Svars ar statīvu: | 21,80 kg |
| Viedtelevizora tālvadības pults: | Premium saules viedā tālvadība |
|---|---|
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
| Stends: | Jā |
| Piederumi: | Baterijas, Tālvadības pults |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 65" Neo QLED QN70F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE65QN70FAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 65QSamsung 65Q70Samsung 7 Series 50Samsung 7 TVSamsung 7092Samsung 7100Samsung 7172 65Samsung 75Q80Samsung 90TSamsung A77Samsung QLED 65 4K Smart TVSamsung Neo QLED 65 4KSamsung TV Neo QLED 4KNeo QLED 4K 65Samsung 65" 4K Smart TVNeo QLED Smart TVQLED 4K Smart TVTV 65 4K SmartSamsung QLED 65 4KSamsung Neo QLED TV






































