Ilustrācija var atšķirties
Samsung 43" QLED 4K Q60D (2024) QE43Q60DAU
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- QLED-TV
- Ekrāna diagonāle: 108 cm (43)
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 50 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 43" QLED 4K Q60D (2024) QE43Q60DAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Hisense 55" QLED Smart TV 55E7Q PRO
no 383,18€

Hisense 43\" QLED Smart TV 43E7Q PRO
no 379,99€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung QE43Q60DAUXXH

310,00€
310,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 43" QLED Q60D 4K Smart TV QE43Q60DAUXXH Melns
43" QLED Q60D 4K Smart TV QE43Q60DAUXXH Melns

369,00€
369,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 108 cm (43) |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 50 Hz |
| Reakcijas laiks: | 8 ms |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 1861876 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 50 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 101 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | CI Plus, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P96,60 cm x A55,90 cm x D2,60 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P96,60 cm x A59,80 cm x D18,10 cm |
| Svars: | 8,40 kg |
| Svars ar statīvu: | 8,60 kg |
| QE43Q60DAU |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 43" QLED 4K Q60D (2024) QE43Q60DAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 43" Smart TVSamsung 43AU7172Samsung 43QN90Samsung 44Samsung 45 WSamsung 46Samsung 48 Smart TVSamsung 4K OLED TVSamsung 55 Q60Samsung 75Q80Samsung QLED 43 4KSamsung 43 4KTCL 43 QLED 4KSamsung QLED 43Samsung 43 4K SmartSamsung QLED 4K 55Samsung 50 QLED 4KSamsung QLED 75 4KSamsung QLED 85 4KSamsung QLED 65 4K





























