Ilustrācija var atšķirties
Samsung 65" Neo QLED QN90F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE65QN90FAT
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Mini-LED televizors
- Ekrāna diagonāle: 163 cm (65")
- Izšķirtspēja: 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 120 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 60 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 65" Neo QLED QN90F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE65QN90FAT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

LG 65" 4K QNED evo AI 65QNED93A6A
no 762,66€

Hisense 65" U8Q ULED MiniLED Smart TV 65U8Q
no 1 051,73€

TCL 75" TV C9K Premium QD-MiniLED 75C9K
no 1 699,00€

TCL 55\" C8L SQD-Mini LED TV 55C8L
no 855,00€

LG 55\" 4K QNED evo AI 55QNED93A6A
no 605,00€

Hisense 75" U8Q ULED MiniLED Smart TV 75U8Q
no 1 321,08€

LG 86\" QNED AI 4K Smart TV 86QNED80A6A
no 1 380,00€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung QE65QN90FATXXH

1 090,00€
1 090,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 65" 4K NeoQLED N90F Smart TV QE65QN90FATXXH Melns
65" 4K NeoQLED N90F Smart TV QE65QN90FATXXH Melns

1 199,00€
1 199,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 65" QN90F - 4K Neo QLED TV 8806095995489 ( QE65QN90FATXXH 251090272 ) LED Televizors

1 215,00€
1 215,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telewizor Samsung QE65QN90FAT QLED 65'' 4K Ultra HD Tizen | QE65QN90FATXXH | 8806095995489 | TVASA1LCD0745

1 215,75€
1 215,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE65QN90FATXXH, 65" Neo QLED WiFi 2025 / 2291913

1 230,00€
1 230,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
65 Neo QLED QN90F 4K Samsung Vision AI Smart TV (2025) QE65QN90FATXXH

1 269,00€
1 269,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung NEO QLED televizors (2025) QE65QN90FATXXH QE65QN90FATXXH

1 274,80€
1 274,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE65QN90FATXXH televizors QE65QN90FATXXH

1 299,99€
1 299,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE65QN90FATXXH televizors

1 299,99€
1 299,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE65QN90FATXXH

1 349,00€
1 349,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung SAMSUNG TV NeoQLED 65in QE65QN90FATXXH

1 510,29€
1 510,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|SAMSUNG|65 "|4K Ultra HD|2160 x 3840 pixels|Flat|Neo QLED|QE65QN90FATXXH QE65QN90FATXXH

1 531,09€
1 531,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 163 cm (65") |
| Izšķirtspēja: | 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Attēla atjaunošanas frekvence (aprēķināta): | 165 Hz |
| Divkāršais uztvērējs integrēts: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Iebūvēts zemfrekvences skaļrunis: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 60 W |
| EPREL: | 2 205 028 |
|---|---|
| MPN: | QE65QN90FAT |
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 89 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 231 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB-A, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P144,5 cm x A82,9 cm x D2,7 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P144,5 cm x A89,1 cm x D27,1 cm |
| Svars: | 24,2 kg |
| Svars ar statīvu: | 27,5 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 65" Neo QLED QN90F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE65QN90FAT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 65QSamsung 65Q70Samsung 7 Series 50Samsung 7 TVSamsung 7092Samsung 7100Samsung 7172 65Samsung 75Q80Samsung 90TSamsung A82Samsung QLED 65 4K Smart TVSamsung Neo QLED 65 4KSamsung TV Neo QLED 4KNeo QLED 4K 65Samsung 65" 4K Smart TVNeo QLED Smart TVQLED 4K Smart TVTV 65 4K SmartSamsung QLED 65 4KSamsung Neo QLED TV

































