Ilustrācija var atšķirties
Samsung 75" Neo QLED 4K QN85D (2024) QE75QN85DBT
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Mini-LED TV
- Ekrāna diagonāle: 189 cm (75)
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 100 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 40 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 75" Neo QLED 4K QN85D (2024) QE75QN85DBT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Hisense 65" U8Q ULED MiniLED Smart TV 65U8Q
no 1 049,00€

TCL 75" TV C9K Premium QD-MiniLED 75C9K
no 1 699,00€

LG 86\" QNED AI 4K Smart TV 86QNED80A6A
no 1 605,00€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung QE75QN85DBTXXH

1 290,00€
1 290,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE75QN85DBTXXH televizors QE75QN85DBTXXH

1 299,99€
1 299,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE75QN85DBTXXH QE75QN85DBTXXH (8806095538716) ( JOINEDIT86308782 ) LED Televizors

1 375,00€
1 375,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 75" Neo QLED QN85D 4K Smart TV QE75QN85DBTXXH Sudrabs
75" Neo QLED QN85D 4K Smart TV QE75QN85DBTXXH Sudrabs

1 379,00€
1 379,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 189 cm (75) |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 100 Hz |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Divkāršais uztvērējs integrēts: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Iebūvēts zemfrekvences skaļrunis: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 40 W |
| EPREL: | 1875316 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 121 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 286 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Neobligāts |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, USB-A, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P167 cm x A95,80 cm x D4,70 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P167 cm x A101,60 cm x D27,50 cm |
| Svars: | 33,10 kg |
| Svars ar statīvu: | 38,50 kg |
| QE75QN85DBT |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 75" Neo QLED 4K QN85D (2024) QE75QN85DBT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 75QSamsung 75Q70Samsung 75Q80Samsung 77Samsung 8. SērijaSamsung 80 cm Smart TVSamsung 85Samsung 8K Neo QLEDSamsung A35 5GSamsung Buds ProSamsung Neo QLED 75Samsung QLED 75 4KNeo QLED 75Neo QLED 4KSamsung 75 Neo QLED TVSamsung Neo QLED 65 4KSamsung TV Neo QLED 4KSamsung Neo QLEDNeo QLED 4K 65Neo QLED 4K 85






























