Ilustrācija var atšķirties
Samsung 55" OLED S90F 4K Vision AI viedtelevizors (2025) GQ55S90FAE
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- OLED TV
- Ekrāna diagonāle: 138 cm (55")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 100 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 40 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 55" OLED S90F 4K Vision AI viedtelevizors (2025) GQ55S90FAE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Philips 55" OLED 4K Ambilight TV 55OLED810/12
no 1 035,00€

LG 48\" OLED AI B5 4K OLED48B59LA
no 820,00€

Philips 77" OLED+ 4K Ambilight TV 77OLED950/12
no 4 224,48€

Philips 55" OLED+ 4K Ambilight TV 55OLED910/12
no 1 821,26€

LG 55" OLED AI B5 4K OLED55B59LA
no 950,00€

Sony XR-48A90K
no 1 109,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung GQ55S90FAEXZG OLED-Fernseher 138 cm (55 Zoll) schwarz/silber UltraHD/4K Vision AI PVR Twin-Tuner 100Hz Panel (GQ55S90FAEXZG) ( GQ55S90FAEXZG ) LED Televizors

1 165,00€
1 165,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung GQ55S90FAEXZG, OLED-Fernseher 138 cm (55 Zoll), schwarz/silber, UltraHD/4K, Vision AI, PVR, Twin-Tuner, 100Hz Panel (GQ55S90FAEXZG)

1 333,22€
1 338,21€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
SAMSUNG GQ55S90FAEXZG, OLED TV - 55 - black/silver, UltraHD/4K, Vision AI, PVR, twin tuner, 100Hz panel GQ55S90FAEXZG

1 363,40€
1 363,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 138 cm (55") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 100 Hz |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Divkāršais uztvērējs integrēts: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Iebūvēts zemfrekvences skaļrunis: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 40 W |
| EPREL: | 2205143 |
|---|---|
| MPN: | GQ55S90FAE |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 80 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 203 kWh/1000h |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Ekrāna izvēlne: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Operētājsistēma: | Tizen |
| Izmēri: | P122,50 cm x A70,90 cm x D4 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P122,50 cm x A77,40 cm x D26,50 cm |
| Svars: | 14,60 kg |
| Svars ar statīvu: | 15,90 kg |
| Viedtelevizora tālvadības pults: | Premium saules tālvadība |
|---|---|
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
| Stends: | Jā |
| Piederumi: | Baterijas, Tālvadības pults |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 55" OLED S90F 4K Vision AI viedtelevizors (2025) GQ55S90FAE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 55" Smart TVSamsung 55QSamsung 55QN95Samsung 58Samsung 60Samsung 60 4K LED TVSamsung 65 LEDSamsung 7 Series 50Samsung 80 cm Smart TVSamsung A51 Maciņš4K OLED 55LG OLED ViedtelevizorsSamsung 55 4KSamsung OLED 4KLG OLED 55 4KSamsung OLED 55Samsung QLED 4K 55Samsung TV 4K 55Samsung 55 4K SmartSamsung 65 OLED 4K


























