Ilustrācija var atšķirties
Samsung 75" QLED Q7F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE75Q7FAAU
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 189 cm (75")
- Izšķirtspēja: 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 50 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
- Energoefektivitātes klase SDR: G (Skala A-G)
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 75" QLED Q7F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE75Q7FAAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Hisense 55" QLED Smart TV 55E7Q
no 294,97€

Hisense 55" QLED Smart TV 55E7Q PRO
no 383,18€

Hisense 43\" QLED Smart TV 43E7Q PRO
no 379,99€

TCL 55" NXTFrame QLED televizors 55A300W
no 620,00€

Xiaomi TV A Pro 65 2026 L65MB-APEU
no 486,98€
23 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung QE75Q7FAAUXXH 4K QLED ART#1382758

562,49€
562,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE75Q7FAAUXXH

590,00€
590,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG TV QLED 75in QE75Q7FAAUXXH ( QE75Q7FAAUXXH 251090704 ) LED Televizors

595,00€
595,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE75Q7FAAUXXH televizors

613,88€
613,88€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Q7F QE75Q7FAAU 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Melns QE75Q7FAAUXXH

630,27€
630,27€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors Samsung QE75Q7FAAUXXH 75"(189cm) QLED 4K UHD (3840x2160) Melns

630,98€
630,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|SAMSUNG|75"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|QE75Q7FAAUXXH QE75Q7FAAUXXH

633,80€
633,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE75Q7FAAUXXH QE75Q7FAAUXXH (8806097118695) ( JOINEDIT87372131 ) LED Televizors

635,00€
635,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Q7F QE75Q7FAAU 190.5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 496F548D23D52FF3DFA84FCE174316171AF868DE

652,95€
652,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 4K QLED TV QE75Q7FAAU|QE75Q7FAAUXXH
Samsung 4K QLED TV QE75Q7FAAU

658,14€
658,14€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telewizor Samsung QE75Q7FAAU QLED 75'' 4K Ultra HD Tizen | QE75Q7FAAUXXH | 8806097118695 | TVASA1LCD0727

660,10€
660,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Q7F QE75Q7FAAU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black

682,31€
687,30€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
75 QLED Q7F 4K Samsung Vision AI Smart TV (2025) QE75Q7FAAUXXH

699,00€
699,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE75Q7FAAUXXH televizors QE75Q7FAAUXXH

708,00€
708,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE75Q7FAAUXXH, 75 ", 4K QLED 2025 / 300678

710,00€
710,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung televizors QE75Q7FAAUXXH 75" 4K Ultra HD QLED, 3840 x 2160, Smart TV, Wi-Fi, Bluetooth, 3 HDMI, 2 RF, 1 Ethernet (QE75Q7FAAUXXH)

819,18€
819,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG TV QLED 75in QE75Q7FAAUXXH|QE75Q7FAAUXXH

919,48€
919,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Televizorius Samsung QE75Q7FAAUXXH 2025m. modelis QE75Q7FAAUXXH (8806097118695) ( JOINEDIT85382537 ) LED Televizors

700,00€
700,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Telewizor Samsung QE75Q7FAAU QLED 75'' 4K Ultra HD Tizen

705,16€
705,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung TV QE75Q7F QLED 4k (QE75Q7FAAUXXH) QE75Q7FAAUXXH (8806097118695) ( JOINEDIT89360232 )

740,00€
740,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE75Q7FAAU Smart TV 190 5 cm 75 Zoll QE75Q7FAAUXXH (8806097118695) ( JOINEDIT89376518 )

805,00€
805,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telewizor Samsung QE75Q7FAAU QLED 75'' 4K Ultra HD Tizen QE75Q7

807,24€
807,24€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Samsung QE75Q7FAAUXXH QLED 75 " 8806097118695 (8806097118695) ( JOINEDIT88745456 )

820,00€
820,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 189 cm (75") |
| Izšķirtspēja: | 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 50 Hz |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 2 204 762 |
|---|---|
| MPN: | QE75Q7FAAU |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 135 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 209 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Ekrāna izvēlne: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P167,8 cm x A96,2 cm x D6,1 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P167,8 cm x A100,6 cm x D32,5 cm |
| Svars: | 25,3 kg |
| Svars ar statīvu: | 25,6 kg |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
|---|---|
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
| Stends: | Jā |
| Piederumi: | Baterijas, Tālvadības pults |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 75" QLED Q7F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE75Q7FAAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




































