Ilustrācija var atšķirties
Samsung 75" The Frame Pro 4K Vision AI viedtelevizors (2025) GQ75LS03FWU
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 189 cm (75")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 100 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 40 W
- WiFi iespējots: Jā
- Ekrāna formāts: 16:9
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 75" The Frame Pro 4K Vision AI viedtelevizors (2025) GQ75LS03FWU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

LG 65" 4K QNED evo AI 65QNED93A6A
no 762,66€

Hisense 65" U8Q ULED MiniLED Smart TV 65U8Q
no 1 051,73€

TCL 75" TV C9K Premium QD-MiniLED 75C9K
no 1 699,00€

LG 55\" 4K QNED evo AI 55QNED93A6A
no 605,00€

Hisense 75" U8Q ULED MiniLED Smart TV 75U8Q
no 1 321,08€

LG 86\" QNED AI 4K Smart TV 86QNED80A6A
no 1 495,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SAMSUNG GQ75LS03FWUXZG The Frame Pro QLED TV - 75 - black UltraHD/4K Mini-LED interchangeable frames Wireless One Connect Box 100Hz p GQ75LS03FWUXZG (8806097072669) ( JOINEDIT87487561 )

1 690,00€
1 690,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG GQ75LS03FWUXZG The Frame Pro, QLED-Fernseher 189 cm (75 Zoll), schwarz, UltraHD/4K, Mini-LED, Austauschbare Rahmen, Wireless One Connect Box, 100Hz Panel

1 857,16€
1 862,15€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung The Frame Pro GQ75LS03FWUXZG 191cm 75" 4K Neo QLED 144 Hz Smart TV Fernseher | GQ75LS03FWUXZG | 8806097072669

1 908,00€
1 908,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG GQ75LS03FWUXZG The Frame Pro, QLED TV - 75 - black, UltraHD/4K, Mini-LED, interchangeable frames, Wireless One Connect Box, 100Hz panel GQ75LS03FWUXZG

1 990,90€
1 990,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung LS03F The Frame Vision AI Smart TV 190 5 cm (75") GQ75LS03FAUXZG (8806097072669) ( JOINEDIT87470114 )

2 095,00€
2 095,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 189 cm (75") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+ |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 100 Hz |
| Attēla atjaunošanas frekvence (aprēķināta): | 144 Hz |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 40 W |
| EPREL: | 2204838 |
|---|---|
| MPN: | GQ75LS03FWU |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 141 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 250 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB-A, USB-C, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 5 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| Izmēri: | P168,20 cm x A96,50 cm x D2,70 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P168,20 cm x A99,50 cm x D32 cm |
| Svars: | 30,70 kg |
| Svars ar statīvu: | 30,90 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 75" The Frame Pro 4K Vision AI viedtelevizors (2025) GQ75LS03FWU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 75QSamsung 75Q70Samsung 75Q80Samsung 77Samsung 8. SērijaSamsung 80 cm Smart TVSamsung 85Samsung 8K Neo QLEDSamsung A35 5GSamsung C27Samsung The Frame 75Samsung Frame 75Samsung The Frame 43Samsung The Frame 55Samsung The Frame 50Samsung The Frame 32Samsung The Frame TelevizorsSamsung The Frame 85Samsung 75 4K4K Frame



























