Ilustrācija var atšķirties
Samsung 85" QLED 4K Q60D Viedtālrunis TV QE85Q60DAU
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- QLED-TV
- Ekrāna diagonāle: 214 cm (85)
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 50 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 85" QLED 4K Q60D Viedtālrunis TV QE85Q60DAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Hisense 55" QLED Smart TV 55E7Q
no 294,97€

Hisense 55" QLED Smart TV 55E7Q PRO
no 383,18€

Hisense 43\" QLED Smart TV 43E7Q PRO
no 379,99€

TCL 55" NXTFrame QLED televizors 55A300W
no 670,00€

Xiaomi TV A Pro 65 2026 L65MB-APEU
no 486,98€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung QE85Q60DAUXXH

1 100,00€
1 100,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 85" QLED Q60D 4K Smart TV QE85Q60DAUXXH Melns
85" QLED Q60D 4K Smart TV QE85Q60DAUXXH Melns

1 249,00€
1 249,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 214 cm (85) |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 50 Hz |
| Reakcijas laiks: | 8 ms |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 1868591 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 129 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 264 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P190,10 cm x A108,60 cm x D2,70 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P190,10 cm x A112,30 cm x D34,50 cm |
| Svars: | 41,50 kg |
| Svars ar statīvu: | 42,50 kg |
| QE85Q60DAU |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 85" QLED 4K Q60D Viedtālrunis TV QE85Q60DAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 85BSamsung 85QSamsung 85Q70Samsung 8KSamsung 8K 2020Samsung 8K 65Samsung 8K TVSamsung A13 MaciņšSamsung A53 MaciņšSamsung Crystal TV 55Samsung QLED 85 4KSamsung 4K 85Samsung QLED 85Neo QLED 4K 85Samsung TV Neo QLED 4KSamsung TV 55 QLED 4KSamsung Neo QLED 85QLED 4K Smart TVSamsung QLED 65 4K Smart TVSamsung QLED 43 4K


























