Ilustrācija var atšķirties
Samsung 85" The Frame Pro LS03HW 4K Vision AI Smart TV (2026) QE85LS03HWU
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 214 cm (85")
- Izšķirtspēja: 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 100 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 40 W
- WiFi iespējots: Jā
- Ekrāna formāts: 16:9
Cenas vēsture
1M
Samsung 85" The Frame Pro LS03HW 4K Vision AI Smart TV (2026) QE85LS03HWU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

LG 65" 4K QNED evo AI 65QNED93A6A
no 762,66€

Hisense 65" U8Q ULED MiniLED Smart TV 65U8Q
no 1 051,73€

TCL 75" TV C9K Premium QD-MiniLED 75C9K
no 1 699,00€

TCL 55\" C8L SQD-Mini LED TV 55C8L
no 855,00€

LG 55\" 4K QNED evo AI 55QNED93A6A
no 605,00€

Hisense 75" U8Q ULED MiniLED Smart TV 75U8Q
no 1 321,08€

LG 86\" QNED AI 4K Smart TV 86QNED80A6A
no 1 380,00€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung QE85LS03HWUXXH televizors

3 999,00€
3 999,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung The Frame Pro 85'' 4K UHD Neo QLED Mini LED melna - Televizors QE85LS03HWUXXH (8806099009397) ( JOINEDIT89864907 )

4 630,00€
4 630,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
The Frame Pro LS03HW 4K Samsung Vision AI Smart TV (2026) QE85LS03HWUXXH

4 799,01€
4 799,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizorius Samsung QE85LS03HWUXXH 2026m. modelis QE85LS03HWUXXH (8806099009397) ( JOINEDIT89321676 ) LED Televizors

5 085,00€
5 085,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 214 cm (85") |
| Izšķirtspēja: | 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 100 Hz |
| Attēla atjaunošanas frekvence (aprēķināta): | 144 Hz |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 40 W |
| EPREL: | 2 571 511 |
|---|---|
| MPN: | QE85LS03HWU |
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 155 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 312 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| NFC: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB-A, USB-C, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 5 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| Izmēri: | P190,4 cm x A109,1 cm x D2,7 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P190,4 cm x A113 cm x D36,9 cm |
| Svars: | 41,2 kg |
| Svars ar statīvu: | 42,1 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M
Samsung 85" The Frame Pro LS03HW 4K Vision AI Smart TV (2026) QE85LS03HWU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 85BSamsung 85QSamsung 85Q70Samsung 8KSamsung 8K 2020Samsung 8K 65Samsung 8K TVSamsung A13 MaciņšSamsung A53 MaciņšSamsung Crystal TV 55Samsung The Frame 85The Frame TVSamsung TV The Frame 55Samsung Smart TV 85Smart TV 85Samsung 4K 85Samsung The Frame 75Samsung The Frame 43Samsung The Frame 55Samsung The Frame 50





















