Ilustrācija var atšķirties
Samsung C32R500FHP
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Izliekts monitors
- Ekrāna izmērs: 32
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 75 Hz
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 4 ms
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Nē
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung C32R500FHP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Odyssey G9 G91F (LS49FG916EUXEN)
no 745,00€

LG UltraWide 34WR50QK-B
no 232,20€

Dell 34 Plus USB-C Monitors S3425DW
no 361,05€

Dell UltraSharp U4025QW
no 1 619,14€

ASRock Phantom Gaming PG34QRT2B
no 287,26€

Dell UltraSharp U4924DW
no 1 189,00€

iiyama ProLite XCB4594DQSU-B1
no 561,30€

Dell S3423DWC
no 544,99€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Monitors Samsung C32R500FHP

285,00€
285,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 1352711 |
|---|---|
| MPN: | C32R500FHP |
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 47 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P71,20 cm x A52,10 cm x D26,20 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 5,90 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 80 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 32 |
| Paneļa tehnoloģija: | VA |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 75 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 4 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 3.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 250 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, Audio izeja (3,5 mm), HDMI ieeja |
|---|
| AMD FreeSync: | Jā |
|---|---|
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung C32R500FHP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung C34H890Samsung Charger 25WSamsung CrystalSamsung Crystal 65Samsung Crystal 75Samsung Crystal TelevizorsSamsung DDR4 8GBSamsung Frame 42Samsung Galaxy A41 MaciņšMacbook SamsungSamsung 60Samsung SDHCSamsung SyncMasterSamsung 48Samsung savienotājsSamsung NeoSamsung 7092Samsung 58Samsung Cepeškrāsns






















