Ilustrācija var atšķirties
Samsung The Wall IA008B (LH008IABMUS/EN)
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Publiskais displejs
- Ekrāna izmērs: 146
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- Reakcijas laiks: 8 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Nē
- Ekrāna diagonāle: 370,84 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung The Wall IA008B (LH008IABMUS/EN)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

LG 49XS4P-B
no 1 828,72€

LG 55XS4P-B
no 1 880,28€

LG 43UH5Q-E
no 583,95€

Philips D-Line 55BDL5050D
no 1 193,89€

iiyama ProLite LH5064UHS-B1AG
no 750,70€

iiyama ProLite LH6541UHS-B1AG
no 875,22€

iiyama ProLite LH5564UHS-B1AG
no 840,00€

iiyama ProLite LH5541UHS-B2
no 639,54€

ViewSonic ViewBoard CDE5014-2C
no 571,83€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SAMSUNG Smart LED Signage IA008B ( LH008IABMUS/EN ) publiskie komerciālie info ekrāni

119 925,00€
119 925,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG The Wall IA008B 3840x2160 Px 24:000:1/3xHDMI/1xDP/2xUSB/146'' LH008IABMUS/EN

124 505,37€
124 510,36€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P330 cm x A181,80 cm x D4,90 cm |
|---|---|
| Svars: | 160 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 370,84 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 146 |
| Paneļa tehnoloģija: | VA |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 8 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 7.000:1 |
| HDR: | Jā |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 500 cd/m² |
| Skata leņķis: | 170° / 170° |
| MagicInfo klients: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, HDMI ieeja, USB 2.0, USB-A, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
| Operētājsistēma: | Valve SteamOS |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung The Wall IA008B (LH008IABMUS/EN)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung TM2140ASamsung Trauku Mazgājamā MašīnaSamsung TU7092Samsung TV 100 cmSamsung TV 140 cmSamsung TV 144HzSamsung TV 22Samsung TV 50 QLEDSamsung TV Neo QLED 4KSamsung USB-C 3.5 mm adaptersVogels WallSamsung The Frame 75Samsung The Frame 43Samsung The Frame 55Samsung The Frame 50Samsung The Frame 32Samsung The Frame TelevizorsSamsung The Frame 85Harvia Wall CombiVogels Wall Mount






















