Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy S24+ 512GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 14
- Iekšējā atmiņa: 512 GB
- Displeja izmērs: 16,91 cm (6,70)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Samsung
- Procesora modeļa numurs: Exynos 2400
- Kodolu skaits: 10
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S25 256GB
no 604,72€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 560,00€

Samsung Galaxy S24 256GB
no 499,00€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 160,83€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 277,47€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Apple iPhone 16 128GB
no 598,00€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 400,00€
49 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Vairāk piedāvājumu
Samsung S926 Galaxy S24 Plus 5G DualSim 512GB (Ekspozīcijas prece)

669,00€
669,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S926 Galaxy S24 Plus 5G DualSim 512GB (Ekspozīcijas prece)

669,00€
669,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S926 Galaxy S24 Plus 5G DualSim 512GB (Ekspozīcijas prece)

669,00€
669,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S926 Galaxy S24 Plus 5G DualSim 512GB (Ekspozīcijas prece)

669,00€
669,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S926 Galaxy S24 Plus 5G DualSim 512GB (Ekspozīcijas prece)

669,00€
669,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S926 Galaxy S24 Plus 5G DualSim 512GB (Ekspozīcijas prece)

669,00€
669,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S926B S24+ 5G 512GB, grey (EU) | SM-S926BZAGEUE | 8806095307633

740,10€
740,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG Galaxy S24+ 6.7-inch (17 cm) Dual SIM 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 4900 mAh Amber, Yellow SM-S926BZYGEUE

843,49€
843,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG Galaxy S24+ 6.7-inch (17 cm) Dual SIM 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 4900 mAh Black SM-S926BZKGEUE

890,33€
890,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S24+/512GB GRAY SM-S926B SAMSUNG SM-S926BZAGEUE

895,98€
900,97€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy S24+ 17 cm (6.7") Divas SIM kartes 5G USB Veids-C 12 GB 512 GB 4900 mAh Dzintars, Dzeltens SM-S926BZYGEUE

943,82€
943,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S24+ 17 cm (6.7") Divas SIM kartes 5G USB Veids-C 12 GB 512 GB 4900 mAh Violets SM-S926BZVGEUE

943,82€
943,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S926B Galaxy S24+ 512GB Onyx Black mobilais telefons SM-S926BZKGEUE

943,99€
943,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S24+ 5G 12GB/512GB Amber Yellow ( SM S926BZYGEUE SM-S926BZYGEUB ) Mobilais Telefons SM-S926BZYGEUE

1 045,00€
1 045,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S24+ 5G 12GB/512GB Cobalt Violet ( SM S926BZVGEUE 8806095307183 SM-S926BZVGEUB ) Mobilais Telefons SM-S926BZVGEUE

1 045,00€
1 045,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S24+ 512 GB Violets
Galaxy S24+ 512 GB Violets

1 279,00€
1 279,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S24+ 512 GB Melns
Galaxy S24+ 512 GB Melns

1 279,00€
1 279,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S24+ 512 GB Dzeltens
Galaxy S24+ 512 GB Dzeltens

1 279,00€
1 279,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S926B Galaxy S24+ 512GB Cobalt Violet SM-S926BZVGEUE (8806095307183) ( JOINEDIT87306041 )

1 315,00€
1 315,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 512 GB |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Saderība ar dzirdes aparātiem: | Jā |
| Akumulatora kapacitāte: | 4.900 mAh |
| Uzlādes jauda: | 45 W |
| Izmēri: | P75,90 mm x A158,50 mm x D7,70 mm |
|---|---|
| Svars: | 196 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 12 MP |
| Galvenā kamera 3: | 10 MP |
| Tuvinājums: | 3x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 7.680 pikseļi x 4.320 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 12 MP |
| Google Android 14 |
| Procesors: | Samsung |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Exynos 2400 |
| Kodolu skaits: | 10 |
| Procesora takts maksimāli: | 3,20 GHz |
| Displeja izmērs: | 16,91 cm (6,70) |
|---|---|
| Displeja tips: | Dynamic AMOLED 2X |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.440 Pikseļi x 3.120 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy S7 MaciņšSamsung Galaxy S8 MaciņšSamsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung HD TVSamsung LED 46Samsung M7 32 4KSamsung Odyssey 144HzGalaxy S 24 UltraSamsung S24F350Samsung Micro Sdxc 512GBSDHC 512GBSDXC 512 GBSDSDUNC 512 GBLexar 512GBKingston 512GbMicrosd 512GbSamsung Galaxy Planšete




























