Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Watch Ultra 2025
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Displeja izmērs: 3,81 cm (1,5")
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS
- Komforta funkcijas: Asins skābekļa sensors, Asinsspiediena mērīšana, Atpakaļskaitīšanas funkcija, Barometrs, Hronometrs, Kalkulators, Sirdsdarbības frekvence
- Operētājsistēma: Google Android
- Iekšējā atmiņa: 64 GB
- Operatīvā atmiņa (RAM): 2 GB
- Displeja tips: Safīra stikls, Super-AMOLED
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Watch Ultra 2025
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 223,39€

Xplora X6 Play
no 195,00€

Garmin Venu 4 45 mm
no 429,00€

Fitbit Charge 6
no 113,50€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 298,99€

Xiaomi Redmi Watch 5
no 77,75€

Huawei Watch Fit 4 Pro
no 133,89€

Huawei Watch D2 ādas siksniņa
no 312,00€
137 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy Watch Ultra - 47 mm - Titanium Blue - intelligente Uhr mit Marineband - Gummi - Blau - Bandgröße: S/M/L - Anzeige 3.73 cm (1.5) (SM-L705FZB2DBT)

579,68€
584,67€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy Watch Ultra - 47 mm - titanfarben grau - intelligente Uhr mit Marineband - Gummi - Orange - Bandgröße: S/M/L - Anzeige 3.73 cm (1.5) (SM-L705FZA2DBT)

579,68€
584,67€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy Watch Ultra urheilukello 47 mm hopea (2025) SM-L705FZS2EUB (8806097625216) ( JOINEDIT79452393 )

585,00€
585,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Watch Ultra urheilukello 47 mm harmaa (2025) SM-L705FZA2EUB (8806097625391) ( JOINEDIT87242575 )

585,00€
585,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Watch Ultra LTE 47mm (2025) (SM-L705FZA2DBT) SM-L705FZA2DBT

597,20€
597,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Watch Ultra - 47 mm - Titanweis - intelligente Uhr mit Marineband - Gummi - weis - Bandgrose: S/M/L - Anzeige 3.73 cm (1.5) SM-L705FAW2DBT (8806097625483) ( JOINEDIT77127264 )

615,00€
615,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulkstenis Samsung Galaxy Watch Ultra (2025) 47mm LTE Titanium Gray SM-L705

637,50€
637,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulkstenis Samsung Galaxy Watch Ultra (2025) 47mm LTE Titanium Silver SM-L705

637,50€
637,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartwatch Samsung Galaxy Watch Ultra LTE 47mm (2025) Czarny (SM-L705FZS2DBT) SM-L705FZS2DBT

660,48€
660,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Watch Ultra (2025) (LTE, 47 mm) SM-L705FZA2EUE

699,00€
699,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Smartwatch Samsung Galaxy Watch Ultra LTE 47mm (2025) Czarny (SM-L705FZS2DBT)

699,07€
699,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Smartwatch Samsung Galaxy Watch Ultra LTE 47mm (2025) Biały (SM-L705FAW2DBT)

739,94€
739,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Smartwatch Samsung Galaxy Watch Ultra LTE 47mm (2025) Pomarańczowy (SM-L705FZA2DBT)

770,91€
770,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartwatch Samsung Galaxy Watch Ultra LTE 47mm (2025) Biay (SM-L705FAW2DBT) SM-L705FAW2DBT

796,03€
796,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartwatch Samsung Galaxy Watch Ultra LTE 47mm (2025) Pomaraczowy (SM-L705FZA2DBT) SM-L705FZA2DBT

818,87€
818,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartwatch Samsung Galaxy Watch Ultra LTE 47mm (2025) Pomaranczowy (SM-L705FZA2DBT) SM-L705FZA2DBT (8806097625407) ( JOINEDIT77464143 ) Viedais pulkstenis smartwatch

850,00€
850,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 10 ATM |
| Aizsardzības klase: | IP 68, MIL-STD 810H |
| Akumulatora kapacitāte: | 590 mAh |
| Qi saderīgs: | Jā |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asins skābekļa sensors, Asinsspiediena mērīšana, Atpakaļskaitīšanas funkcija, Barometrs, Hronometrs, Kalkulators, Sirdsdarbības frekvence |
| Balss vadība: | Jā |
| Displeja izmērs: | 3,81 cm (1,5") |
|---|---|
| Displeja tips: | Safīra stikls, Super-AMOLED |
| Izšķirtspēja: | 480 Pikseļi x 480 pikseļi |
| Operētājsistēma: | Google Android |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 2 GB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Watch Ultra 2025
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung HD TV 32Samsung jack USB CSamsung LED TV 40Samsung Micro Sdxc 128GBSamsung Odyssey 27Samsung Galaxy Watch SportGalaxy Watch SiksniņaGalaxy Watch 4Galaxy Watch 5Galaxy Watch 6Galaxy Watch 5 ProGalaxy Watch6 ClassicGalaxy Watch Active2Galaxy S22 UltraGalaxy S 24 Ultra


























