Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Displeja izmērs: 3,40 cm (1,30)
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS
- Komforta funkcijas: Barometrs, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Fitnesa funkcijas, Pulsa mērīšana, Termometrs
- Iekšējā atmiņa: 32 GB
- Displeja tips: Super-AMOLED
- Skārienekrāns: Jā
- Izšķirtspēja: 438 Pikseļi x 438 pikseļi
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy Watch Ultra 2025
no 347,18€

Xplora X6 Play
no 195,00€

Fitbit Charge 6
no 113,50€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Amazfit Bip 6
no 67,00€

Google Pixel Watch 4 45 mm
no 388,20€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 279,00€
63 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 Sudrabs
Galaxy Watch8 LTE 40 Sudrabs

429,00€
429,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Smartwatch Samsung Galaxy Watch 8 40mm LTE Grafitowy (SM-L325FDAADBT)

447,99€
447,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Watch8 LTE (40mm) silber SM-L325FZSADBT

508,53€
508,53€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 5 ATM |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Akumulatora kapacitāte: | 325 mAh |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Barometrs, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Fitnesa funkcijas, Pulsa mērīšana, Termometrs |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Izmēri: | P42,70 mm x D40,40 mm x A8,60 mm |
|---|---|
| Svars: | 30 g |
| Displeja izmērs: | 3,40 cm (1,30) |
|---|---|
| Displeja tips: | Super-AMOLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 438 Pikseļi x 438 pikseļi |
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung HD TV 32Samsung jack USB CSamsung LED TV 40Samsung Micro Sdxc 128GBSamsung Odyssey 32Galaxy A40 SamsungTelefona Maciņi Samsung Galaxy A40Apple Se 40MmSamsung Smart 40Samsung TV 40Samsung LED 40Galaxy Watch 5 45MmSamsung Galaxy PlanšeteSamsung Galaxy HDMISamsung Galaxy austiņas

























