Ilustrācija var atšķirties
Huawei Watch GT 6 46 mm ar kompozītmateriāla siksniņu (55020FTW)
Ražotājs: Huawei
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Displeja izmērs: 3,73 cm (1,47)
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Aktivitātes atpazīšana, Asins skābekļa sensors, Atpakaļskaitīšanas funkcija, Augstuma mērītājs, Barometrs, Cikla uzraudzība, Hronometrs, Kalendārs, Miega uzraudzība, Peldēšanas funkcijas, Piezīmju grāmatiņa, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Soļu skaitītājs, Termometrs, Viedtālruņa paziņojumi, Žiroskops
- Operētājsistēma: HarmonyOS
- Displeja tips: AMOLED
- Skārienekrāns: Jā
- Izšķirtspēja: 466 Pikseļi x 466 pikseļi
Cenas vēsture
1M 3M6M
Huawei Watch GT 6 46 mm ar kompozītmateriāla siksniņu (55020FTW)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Huawei
Populāri produkti

Huawei Watch Fit 4 Pro
no 133,89€

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Garmin Venu 4 45 mm
no 423,99€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 190,90€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,45€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 298,99€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Huawei Watch GT 6 46mm Classic ATUM-B19L

222,82€
222,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 6 46mm Classic | Atum-B19L | 6942103168161 | ZEG-SMW-HUA-173

223,10€
223,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 6 46mm Classic | Atum-B19L | 6942103168161 | ZEG-SMW-HUA-173

227,90€
227,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 6 46mm Silver (Brown Strap) 55020FTW

239,78€
244,77€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Huawei Watch GT 6 46mm Classic | Atum-B19L | 6942103168161 | ZEG-SMW-HUA-173

246,02€
246,02€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 5 ATM |
| Aizsardzības klase: | IP 69 |
| Akumulatora kapacitāte: | 867 mAh |
| Akumulatora darbības laiks: | 21 h |
| Qi saderīgs: | Jā |
| Mobilais sakaru standarts: | Bez |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bluetooth, NFC |
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Aktivitātes atpazīšana, Asins skābekļa sensors, Atpakaļskaitīšanas funkcija, Augstuma mērītājs, Barometrs, Cikla uzraudzība, Hronometrs, Kalendārs, Miega uzraudzība, Peldēšanas funkcijas, Piezīmju grāmatiņa, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Soļu skaitītājs, Termometrs, Viedtālruņa paziņojumi, Žiroskops |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Diametrs: | 46 mm |
|---|---|
| Svars: | 51,30 g |
| Displeja izmērs: | 3,73 cm (1,47) |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 466 Pikseļi x 466 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 317 ppi |
| Operētājsistēma: | HarmonyOS |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Huawei Watch GT 6 46 mm ar kompozītmateriāla siksniņu (55020FTW)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























