Ilustrācija var atšķirties
Samsung Jet 85 PetPRO VS20C85G2TN
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Rokas putekļsūcējs
- Savākšanas tilpums: 0,8 l
- Strāvas padeve: Akumulators
- Papildu sprauslas: Cietās grīdas uzgalis, Dzīvnieku spalvu birste, Elektrobirste, Kombinētā birste, Kombinētā sprausla, Šaurā sprausla
- Akumulatora darbības laiks: 1 h
- Uzlādes laiks: 3,5 h
- Bez maisiņa: Jā
- Jauda: 580 W
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Jet 75E PetPRO VS20B75BGR1
no 230,00€

Dreame V30
no 409,44€

Shark IP3251EUT
no 391,19€

Bosch Unlimited 7 BBS711W
no 219,55€

Levoit LVAC 200
no 137,45€

Dyson Gen5detect Absolute
no 630,24€

Dyson V8 Advanced
no 289,00€

Severin HV 7155
no 133,98€

Shark Detect Pro IW3611DE
no 235,75€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung VS20C85G2TN/WD Jet 85 PetPRO VS20C85G2TN/WD (8806095052908) ( JOINEDIT88145933 )

265,00€
265,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung VS20C85G2TN Krom Sort VS20C85G2TN/WD (8806095052908) ( JOINEDIT88355827 )

270,00€
270,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung VS20C85G2TN/WD Jet 85 PetPRO VS20C85G2TN/WD

273,93€
273,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P25 cm x A93 cm x D20,2 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,63 kg |
| 86 dB |
| Bez maisiņa: | Jā |
|---|---|
| Jauda: | 580 W |
| Sūkšanas jauda: | 210 W |
| Savākšanas tilpums: | 0,8 l |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Rokturis |
| Filtrēšanas sistēma: | Vairāku pakāpju ar mazgājamu smalko putekļu mikrofiltu |
| Slaucīšanas funkcija: | Nē |
| Papildu sprauslas: | Cietās grīdas uzgalis, Dzīvnieku spalvu birste, Elektrobirste, Kombinētā birste, Kombinētā sprausla, Šaurā sprausla |
| Akumulatora darbības laiks: | 1 h |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Uzlādes laiks: | 3,5 h |
| Integrēts displejs uz roktura | |
| Uzlādes indikators | |
| 4 jaudas līmeņi |
Populāri produkti






















