Ilustrācija var atšķirties
Samsung Odyssey G9 S49CG954EU (LS49CG954EUXEN)
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Izliekts monitors
- Ekrāna izmērs: 49
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 240 Hz
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 5.120 Pikseļi x 1.440 pikseļi
- Reakcijas laiks: 1 ms
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Nē
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Odyssey G9 S49CG954EU (LS49CG954EUXEN)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Odyssey G9 G91F (LS49FG916EUXEN)
no 747,25€

LG UltraWide 34WR50QK-B
no 232,08€

Dell 34 Plus USB-C Monitors S3425DW
no 361,05€

Dell UltraSharp U4025QW
no 1 619,14€

ASRock Phantom Gaming PG34QRT2B
no 287,26€

Philips 6000. sērija 45B1U6900CH
no 804,80€

Dell UltraSharp U4924DW
no 1 049,85€

iiyama ProLite XCB4594DQSU-B1
no 550,45€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung G95C computer monitor 124.5 cm (49) 5120 x 1440 pixels Dual QHD LED Black LS49CG954EUXEN

769,68€
774,67€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Odyssey G95C LS49CG954EUXEN 49 Zoll DQHD Curved Quantum Dot LED 32:9 240 Hz Gaming Monitor | LS49CG954EUXEN | 8806095234915

777,80€
777,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung G95C monitori 124,5 cm (49") 5120 x 1440 pikseļi Dual QHD LED Melns LS49CG954EUXEN

795,39€
795,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Odyssey G9 S49CG954EU 49 VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz ( LS49CG954EUXEN ) monitors

805,00€
805,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Odyssey G9 LS49CG954EUXEN 49" VA 32:9 Curved monitors

805,00€
805,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Odyssey G9 S49CG954EU 49" 32:9 DualQuadHD Curved Gaming 240Hz 1ms 5120x1440 LS49CG954EUXEN

856,10€
856,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S49CG954EU LS49CG954EUXEN

871,76€
871,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 49G95C 49" VA LED 5120x1440 Mega DCR 1ms 450cd DP 2xHDMI USB HUB 240Hz | LS49CG954EUXEN | 8806095234915

878,40€
878,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Odyssey G95C Monitors 49" (LS49CG954EUXEN)

906,95€
906,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Odyssey G95C Monitors 49" | LS49CG954EUXEN | 8806095234915

907,00€
913,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Samsung Odyssey G9 LS49CG954EUXEN 49" VA 32:9 Curved monitors LS49CG954EUXEN

916,99€
916,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monitors Samsung LS49CG954EUXEN

997,79€
997,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 1762586 |
|---|---|
| MPN: | S49CG954EU |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 45 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 147 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P114,76 cm x A56,84 cm x D42,05 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 15,60 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 124,50 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 49 |
| Paneļa tehnoloģija: | VA |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 240 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 5.120 Pikseļi x 1.440 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 1 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 2.500:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 450 cd/m² |
| HDR spilgtums (Candela): | 1.000 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| HDCP atbalsts: | Nē |
|---|---|
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, HDMI ieeja, USB 3.2 Gen 1, USB-A, USB-B |
| USB-HUB: | Jā |
| AMD FreeSync: | Jā |
|---|---|
| AMD FreeSync Premium: | Jā |
| AMD FreeSync Premium Pro: | Nē |
| Nvidia G-Sync: | Jā |
| Adaptīvā sinhronizācija: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
| Tīmekļa kamera: | Nē |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
| VESA: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Odyssey G9 S49CG954EU (LS49CG954EUXEN)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Odyssey Neo G7Samsung OLED 32Samsung OLED 42Samsung OLED 48Samsung OLED 4KSamsung OLED 55Samsung OLED 65Samsung Q LED 55Samsung Q7FSamsung QE55Q80Samsung odyssey g9Samsung Odyssey G9 49Samsung Odyssey G9 NeoOdyssey G9 49Samsung G9Samsung odysseySamsung G9 49Samsung Odyssey GSamsung Odyssey 49Samsung Odyssey 24
































