Ilustrācija var atšķirties
Samsung Odyssey Neo G9 G95NC (LS57CG952NUXEN)
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Izliekts monitors
- Ekrāna izmērs: 57
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 240 Hz
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 7.680 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- Reakcijas laiks: 1 ms
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Nē
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Odyssey Neo G9 G95NC (LS57CG952NUXEN)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Odyssey G9 G91F (LS49FG916EUXEN)
no 747,25€

LG UltraWide 34WR50QK-B
no 232,08€

Dell 34 Plus USB-C Monitors S3425DW
no 361,05€

Dell UltraSharp U4025QW
no 1 619,14€

ASRock Phantom Gaming PG34QRT2B
no 287,26€

Philips 6000. sērija 45B1U6900CH
no 804,80€

Dell UltraSharp U4924DW
no 1 050,40€

iiyama ProLite XCB4594DQSU-B1
no 550,35€
14 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Odyssey Neo G95NC S57CG954NU (145 cm (57 Zoll), weiß/Black, UWUHD, VA, AMD Free-Sync, G-Sync kompatibel, 240Hz Panel) | LS57CG954NUXEN | 8806094972313

1 771,40€
1 771,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 57 inches LS57CG952NUXEN VA 7680x2160 DUHD 32:9 3xHDMI 1xDP 2xUSB 3.0 1ms(GTG) curved HAS 240Hz Gaming 2 years d2d | LS57CG952NUXEN | 8806094972252 | UPSAM055XSCG952

1 837,05€
1 837,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung | Odyssey Neo G9 G95NC curved screen | LS57CG952NUXEN | 57 " | VA | Double UHD | 32:9 | 240 Hz | 1 ms | 2160 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 3 | White | Warranty 36 month(s)|LS57CG952NUXEN

1 837,26€
1 837,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Odyssey Neo G9 S57CG954NU Gaming Monitor 145cm (57 Zoll)(DUHD Mini-LED 1ms 240Hz HDMI DisplayPort USB) ( LS57CG954NUXEN ) monitors

1 845,00€
1 845,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Monitor Samsung Odyssey Neo G9 (LS57CG952NUXEN)

1 875,70€
1 875,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monitors Samsung Odyssey Neo G9 (LS57CG952NUXEN) | LS57CG952NUXEN | 8806094972252 | UPSAM055XSCG952

1 889,70€
1 889,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Monitor Samsung Odyssey Neo G9 (LS57CG954NUXEN)

1 947,58€
1 947,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Odyssey Neo G9 S57CG954NU G95NC Series QLED-Monitor Gaming gebogen 144 cm 144,80cm (57) 7680 x 2160 Dual UHD @ 240 Hz VA 1000 cd/m² 2500:1 DisplayHDR 1 ms 3xHDMI DisplayPort Schwarz weiß [Energieklasse G] (LS57CG954NUXEN)

1 956,54€
1 961,53€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Monitor Samsung Odyssey Neo G9 (LS57CG952NUXEN) LS57CG952NUXEN

2 005,40€
2 005,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung G95NC LED display 144.8 cm (57) 7680 x 2160 pixels Dual UHD Black, White LS57CG952NUXEN

2 061,11€
2 066,10€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Odyssey S57CG952NU LED display 144.8 cm (57") 7680 x 2160 pixels Black, White LS57CG952NUXEN

2 088,18€
2 088,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Odyssey S57CG952NU LED display 57" 7680 x 2160 pixels Black White 8806094972252 ( LS57CG952NUXEN ) monitors

2 155,00€
2 155,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Odyssey Neo G9 LS57CG952NUXEN 57" VA 32:9 Curved White monitors LS57CG952NUXEN

2 289,99€
2 289,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Odyssey Neo G9 LS57CG952NUXEN 57" VA 32:9 Curved White monitors

2 289,99€
2 289,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 1590395 |
|---|---|
| MPN: | S57CG952NU |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 59 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 207 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P132,80 cm x A60,10 cm x D50 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 19 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 144,80 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 57 |
| Paneļa tehnoloģija: | QLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 240 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 7.680 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 1 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 2.500:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 420 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| HDCP atbalsts: | Nē |
|---|---|
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, HDMI ieeja, USB 3.2 Gen 1, USB-A, USB-B |
| USB-HUB: | Jā |
| AMD FreeSync: | Jā |
|---|---|
| AMD FreeSync Premium: | Jā |
| AMD FreeSync Premium Pro: | Jā |
| Nvidia G-Sync: | Jā |
| Adaptīvā sinhronizācija: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
| Tīmekļa kamera: | Nē |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Odyssey Neo G9 G95NC (LS57CG952NUXEN)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung OLED 32Samsung OLED 42Samsung OLED 48Samsung OLED 4KSamsung OLED 55Samsung OLED 60Samsung OLED S95Samsung Q LED 60Samsung Q7F 55Samsung QE55QN85Samsung Odyssey G9 NeoSamsung odyssey g9Samsung Odyssey G9 49Odyssey G9 49Samsung Odyssey G8 NeoSamsung Odyssey Neo G7Samsung G9Samsung odysseySamsung NeoSamsung G9 49























